Išvyka į vaikų ir jaunimo teatrų festivalį „Jaunųjų vaidykla“

Jau tampa tradicija, kad mūsų mokyklos teatro būrelis, vadovaujamas teatro mokytojo Vinco Andriuškos dalyvauja kasmet vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje ,,Jaunųjų vaidykla“, kuris vyksta Agluonėnuose (Klaipėdos raj.).

Ir šiemet, birželio 1 d., vykome į Agluonėnus parodyti savos kūrybos spektaklį ,,Lėlių teatro miniatūros“. Išvykome truputį anksčiau, kad galėtume dar užsukti į Agluonėnų parką, kur galėjome pasisupti sūpynėse, palakstyti, užlipti į pastatytą Čepo pilį. Ten buvo labai linksma ir smagu, bet reikėjo vykti toliau, į Agluonėnų pagrindinę mokyklą. Nuo čia pajudėjo visų dalyvaujančių kolektyvų eisena į klojimo teatro sodybą.

Eisena į klojimo teatro sodybą

Be mūsų kolektyvo, festivalyje dalyvavo dar Agluonėnų pagrindinė mokykla, Agluonėnų jaunimo studija ,,IRRGI“, Lapių kultūros centro jaunimo teatras, Vėžaičių kultūros centro jaunimo studija.

Mūsų teatro būrelis pasirodė antrasis, po Agluonėnų pagrindinės mokyklos. Visiems žiūrovams patiko mūsų spektaklis, nes niekas daugiau nevaidino su lėlėmis ir miniatūros buvo labai gyvenimiškos.

Gaila, kad laikas bėgo greitai ir negalėjome ilgai pabūti. Atsisveikinome su naujaisiais draugais ir išvažiavome atgal. Jau grįžę į namus, sužinojome, kad mūsų mokyklos teatras laimėjo diplomą už originalumą.

Anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė

Jaunieji mokyklos aktoriai su teatro vadovu Vincu Andriuška

Vienas komentaras įrašui “Išvyka į vaikų ir jaunimo teatrų festivalį „Jaunųjų vaidykla“”

  1. Vaidas parašė:

    Labai geros nutraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*