Iškovota II vieta zoninėse mažojo futbolo varžybose

Sausio 20 dieną mūsų mokyklos mergaičių futbolo komanda dalyvavo kaimo vietovių mokyklų zoninėse mažojo futbolo varžybose Telšiuose. Pirmojoje dvikovoje mūsų merginos gražioje kovoje nugalėjo Telšių rajono Pavandenės pagrindinės mokyklos komandą rezultatu 2:1. Antroje dvikovoje po atkaklios kovos teko pripažinti Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinės mokyklos pranašumą, rezultatas 2:0 mūsų nenaudai. Po paskutinės dvikovos tarp Telšių ir Klaipėdos rajonų komandų, kurias laimėjo Dovilų pagrindinės mokyklos komanda rezultatu 2:0, paaiškėjo, kad mūsų mokyklos merginų komanda iškovojo II vietą. Sėkmingas mergaičių pasirodymas garantavo mūsų komandos patekimą į Lietuvos tarpzonines varžybas, kurios vyks vasario 8 dieną.

Linkime sėkmės mūsų mergaitėms tolesnėse kovose!

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Kažukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*