Pasakų šaly…

Vasario 22 d. mokykloje vyko renginys „Pasakų šaly…“, kuriame dalyvavo priešmokyklinukai, pradinukai ir penktokai. Renginį organizavo ir vedė pradinių klasių mokytoja Algina Gedžiutė.

Pirmokai dainavo apie vilką ir septynis ožiukus

Pirmokai dainavo apie vilką ir septynis ožiukus

Renginyje netrūko judriųjų žaidimų

Renginyje netrūko judriųjų žaidimų

Ketvirtokai vaidino peliukus

Picture 033

Pirmokai rovė ropę…

 

Dešimtokai dalyvavo renginyje „Karjeros diena“

Vasario 21 d. mūsų mokyklos dešimtokai buvo pakviesti dalyvauti renginyje „Karjeros diena“,  kuris vyko Rietavo L.Ivinskio gimnazijoje. Čia juos konsultavo ugdymo karjeros konsultantė Janina Urbikienė, atvykusi iš Klaipėdos. Mokiniai sužinojo, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis profesiją, nuo ko pradėti pirmiausia. Jie žiūrėjo linksmus filmukus iš  svetainės www.mukis.lt, sužaidė linksmą žaidimą. Po konsultacijos visi susirinko gimnazijos aktų salėje, kur daug aukštųjų  bei profesinių mokyklų atstovų pristatė savo mokyklą, ragindami pasirinkti būtent jų atstovaujamą mokyklą. Dešimtokus lydėjo mokytoja Genovaitė Jonušienė, kuri yra atsakinga už mokinių profesinį informavimą.

Picture 001

Dešimtokai renginio metu

Sveikinimas su šv. Valentino diena

Picture 019
Vasario 14 d. į mokyklą susirinkusius mokytojus ir mokyklos darbuotojus pasitiko sniego Valentinas. Taip linksmai pasveikint su meilės diena visą kaimo bendruomenę sugalvojo mokinukai Gražvydas,  Ovidijus ir Modestas.

Tarpzoninėse futbolo varžybose merginos iškovojo II-ąją vietą

Mergaičių futbolo komanda, treneris – kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Kažukauskas

Puikus Žadvainių pagrindinės mokyklos mergaičių komandos pasirodymas zoninėse mažojo futbolo varžybose įkvėpė sportininkus azartiškai startuoti ir tarpzoninėse varžybose, kurios vyko vasario 8 d. Kvėdarnoje. Pirmoje dvikovoje tarp Žadvainių ir Batakių vidurinės mokyklos komandų vyko ypač atkakli kova. Deja, teko pripažinti priešininkų pranašumą ir pralaimėti rezultatu 1:0. Antrojoje kovoje teko varžytis su stipria Žadeikių pagrindinės mokyklos komanda. Priešininkės buvo stipresnės ir nugalėjo rezultatu 3:0. Paskutinėje lemiamoje kovoje sprendėsi galutinė komandų rikiuotė. Mūsų varžovės buvo Dovilų pagrindinės mokyklos mergaičių komanda. Zoninėse varžybose patyrusios nesėkmę prieš šią komandą mūsų mergaitės žaidė puikiai ir „sutriuškino“ priešininkėms rezultatu 4:0. Suvedus visus rezultatus, paaiškėjo, kad tarpzoninėse varžybose užėmėme II-ąją vietą. Tai puikus rezultatas, įkvepiantis tolimesniam darbui. Lauksime sekančių varžybų!

Kūno kultūros vyr. mokytojas Sigitas Kažukauskas