Savaitė be patyčių

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, mūsų mokykla prisijungė prie šalyje vykstančios akcijos „savaitė BE PATYČIŲ“. Klubo „Išgirsk draugą“ nariai organizavo įvairias akcijas: rinko gražiausiai besišypsančius klasės draugus, piešė plakatus, kvietė visus rankos atspaudu „pasirašyti“ už draugišką bendravimą, puošė medžius nupieštomis šypsenomis ir gražiais žodžiais.

Picture 018

Akcija „Ar tu pasirašai už draugišką bendravimą?“

Socialinė pedagogė Vida Ringienė, organizavusi mokykloje akciją, kvietė draugišku bendravimu kiekvienam praskaidrinti savo ir aplink esančių žmonių kasdienybę.

Picture 055

Sode „pražydo“ obelys

 

Žemės diena

Kovo 21 dieną mokykloje buvo minima Žemės diena. Pradinukai savo piešinukais iliustravo mūsų planetą Žemę ir išleido „Žemės knygą“. 5 ir 6 klasių klasių mokiniai ruošė pristatymus apie retus bei nykstančius augalus ir gyvūnus, įtrauktus į Lietuvos Raudonąją knygą.  7 – 10 klasių mokiniai supažindino su Rietavo savivaldybėje saugomus gamtos turtus: pelkes, ežerus, piliakalnius.

Renginį organizavo geografijos mokytoja Asta Grauslienė

Picture 023

Pradinukų „Žemės knyga“

Picture 054

Mokyklos sode iškelti 8 nauji inkilai

Picture 057

Viktorinoje dalyvavo 5- 10 klasių jungtinės komandos

Savo jėgas išbandė mokyklos matematikai

Kovo 21 dieną vienuolika 2-8 klasės mokinių dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2013“.

kenguriukai

Konkurso dalyviai

Liko 100 dienų tarp klasės draugų…

Liko 100 dienų tarp klasės draugų, liko 100 dienų tarp geltonų suolų, vienas šimtas dienų svajomis apsuptų, vienas šimtas dienų, kai jautiesi čia savu…

Tokiais žodžiais kovo 1 d. devintokai pradėjo šimtadienio šventę. Po sveikinimų žodžių prasidėjo linksmybės. Pasirodo, dešimtokai pakliuvo į „šimtadienio ligoninę“.  Čia buvo tikrinama jų sveikata: atliekamas akių testas, tikrinami nervai, tvarstomos žaizdos. Atlikusiems sveikatos testą ir įveikusiems dar daug kitų užduočių dešimtokams buvo įteikti pusatestačiai.

Picture 044

Šiemet mokyklą baigs 19 dešimtokų

Picture 046

Merginos mokė vaikinus užsirišti kaklaraištį

Picture 049

Gal kas pasirinks medicinos darbuotojos specialybę?

Picture 055

Sako – geriausi kulinarai yra vyrai:)