Mykolinių šventė Rietave

Mūsų mokyklos darbuotojai, mokytojai  ir mokiniai kartu su Žadvainių bendruomene dalyvavo Mykolinių šventėje, skirtoje Rietavo 760-ies metų jubiliejui pažymėti.

???????????????????????????????

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Picture 026

Lietuvos žydų genocido aukų paminėjimas

Rugsėjo 23 d. mūsų mokykloje buvo Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienos paminėjimas „Atminties kelias“. Paminėjime dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai, kurie istorijos mokytojos R. Mėčienės buvo supažindinti su Rietavo mieste gyvenusia žydų bendruomenės kultūra, papročiais, kasdienybe ir jų skaudžiu likimu.

Picture 012

 

Dalyvavome Europos paveldo dienose

Rugsėjo 13 d. Rietavo savivaldybėje vyko renginys, skirtas Europos paveldo dienai. Tema „Epochų ženklai Rietavo metraštyje“. Tuo tikslu mūsų mokyklos 8 ir 10 klasės mokiniai su mokyklos direktoriumi S. Kažukausku ir istorijos mokytoja R. Mėčiene vyko prie Skroblės piliakalnio. Čia dalyvavome pastatant kryžių, pasodinome ąžuoliuką ir liepą. Trumpai apie šios vietos istoriją papasakojo Rietavo istorijos muziejaus direktorius V. Rutkauskas bei rašytojas ir kraštotyrininkas E. Bunka.

Nuo piliakalnio grįžome į Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejų ir dalyvavome iškilmingame Europos paveldo dienų vėliavų pakėlime muziejaus kiemelyje. Išklausėme sveikinimo žodžių, dalyvavome atminimo lentos 1863 m. sukilėliams atidengime ir pašventinime muziejaus kiemelyje.

Picture 007

 

2013-2014 m.m. Rugsėjo 1-osios šventė

???????????????????????????????

Šventės vedantieji – devintokai Karolina, Virginija, Albinas

???????????????????????????????

Labiausiai mokslo metų pradžios laukia pirmokai

Picture 019

Dešimtokai šiandien pirmąkart pajuto, kaip greitai lekia laikas

Picture 027

Šventės nebūtų, jei nebūtų mokytojų. Mielieji, gėlės Jums!