Penktokai Irenėjaus Oginskio viešojoje bibliotekoje apžiūrėjo boružėlių kolekciją

DSC_0214Spalio 17–osios rytą penktokai su auklėtoja Rūta Miliene išvyko į Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešąją biblioteką, kur savo kūrybinę programą pristatė Danutė Skrabytė–Keliuotienė. Tai moteris, kuri kuria spektaklius, groja, rašo, kolekcionuoja daiktus su boružėlėmis.
Susitikimo metu viešnia pristatė savo knygelę „Kai ausys nevienodos“, leido patiems mokiniams paskaityti jos sukurtų eilėraščių. Penktokai įdėmiai apžiūrėjo visą „Boružėlių kolekciją“, pavaikščiojo po biblioteką.
Į šį renginį mūsų mokinius pakvietė Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos direktorė Erika Pranckevičienė.

DSC_0219

Mokykloje svečiavosi policijos pareigūnai

Spalio 8 dieną socialinės pedagogės kvietimu mokykloje lankėsi Rietavo policijos komisariato VPP tyrėjai I.Pakštytė ir G.Mickus. Pareigūnai 7-10 klasių mokinius supažindino su nepilnamečių ir vaikų administracinių pažeidimų atsakomybe, papasakojo apie teisinės sistemos atsiradimo istoriją, paaiškino kai kurias teisines sąvokas. Pareigūnai išsamiai atsakė į mokiniams ir mokytojams kilusius klausimus.

Picture 006

Mokytojų dienos šventės akimirkos

Picture 008

Šiandien mokytojams šventė: galima džiaugtis rudeniu ir visai neskubėti į pamokas:)

DSCF5569

Dešimtokė Monika veda pamokas ketvirtokams

DSCF5560

Jaunoji mokytoja Karolina atsakinga už antrokų žinias

Picture 016

Technologijų kabinete susirinkę „vyriausi mokiniai“ piešė, kirpo, klijavo, dainavo, mokėsi saugaus eismo

DSCF5582

Pertraukų metu buvo leidžiama pažaisti smėlio dėžėje:)

Picture 042

Na, o gamtoje – ir pamokos įdomesnės, ir paišdykauti galima