Dalyvavome „Sveikuolių sveikuoliai“ konkurse

Lapkričio 29 d. 5-6 klasių komanda dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“. Komandai teko prisistatyti, atlikti įvairias užduotis: spręsti testus, kryžiažodžius apie sveiką gyvenseną, parodyti vikrumą estafetėse. Papildomas užduotis atliko komandų kapitonai bei mokinius lydėję mokytojai. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų komanda užėmė 3-ią vietą. Mokyklai atstovavo 5 klasės mokiniai – Monika Judeikytė ir Deividas Dičpetris bei 6 klasės mokiniai: Osvaldas Grėbliūnas, Gvidas Norvaišas ir Mantas Razmas. Mokinius ruošė 6-os klasės auklėtoja Vida Ringienė.

Picture 044

Mūsų mokyklos komanda

Konkursas vyko Rietavo L.Ivinskio gimnazijoje. Dalyvavo komandos iš visų Rietavo savivaldybės mokyklų.

Picture 028

Teko parodyti ir sportinius sugebėjimus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*