Penktokų krikštynos

Net šeši „nekrikštai“ jau trečias mėnuo laksto mūsų mokyklos koridoriais. Jie karstosi ant sienų, niokoja aplinką, nes nežino šios mokyklos taisyklių. Neapsikentę šito chaoso, dešimtokai juos sučiupo ir sumanė pakrikštyti, padaryti tikrais šios mokyklos mokiniai.

DSCF3475

Dešimtokės Gintarė ir Virginija vedasi penktokus į krikšto vietą

Salėje penktokų laukė išbandymai: buvo tikrinamas fizinis pasiruošimas, sumanumas, išradingumas, muzikiniai gabumai. Kad būtų panaikintos visos penktokų blogybės, dešimtokai juos dezinfekavo: davė suvalgyti česnako, citrinų ir kitokių vitaminų.
Prisiekę dievinti mokyklą, tausoti mokyklos turtą, gerbti visus mokyklos mokinius ir mokytojus, gerai mokytis ir visada šypsotis, penktokai buvo pakrikštyti, pasirašė po priesaika ir tapo pilnateisiais mūsų mokyklos mokiniais.

Renginį organizavo dešimtokų auklėtoja Loreta Osokina.

DSCF3487

Penktokai ištvermingai atliko visas fizines užduotis

DSCF3505

Muzikinių gabumų tikrinimas: penktokai šokinėjo ant vienos kojos pagal švilpuką

DSCF3515

Po visų išbandymų – „Dievo kūno“ valgymas:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*