Nuskambėjo paskutinis skambutis dešimtokams

projektas2 182

projektas2 196

projektas2 199

Mokinių darbelių paroda Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje

Gegužės 28 d. mokytoja Rūta Milienė ir jos mokiniai dalyvavo Etnografinių regionų metams skirtame renginyje „Rietavo krašto etnokultūrinių tradicijų atspindžiai vakar ir šiandien“, kuris vyko Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje.

IMG_7419 (1)

IMG_7430

Ekskursija į ,,Šaltojo karo“ muziejų

Gegužės mėn. 28 d. grupė vyresnių mokyklos mokinių, vadovaujami mokytojų Ramutės Mėčienės ir Genovaitės Jonušienės vyko ekskursijon į  Platelius ,,Šaltojo karo“ muziejų, Plokštinės kaime. Čia  daugiau sužinojome apie mūsų šalies istoriją, apie kažkada buvusios visiškai slaptos sovietinės imperijos branduolinės ginkluotės organizavimo bei veikimo principus, čia taip pat demonstruojami kovinių raketų bei kitų ginkluotės rūšių pavyzdžiai bei maketai.

DSCF5774g

Apsilankėme ir energetinių labirintų parke, Liškų kaime. Čia pramogavome, vaikščiojome labirintais ir mokėmės kultūringai leisti laisvalaikį.

DSCF5799

Šeštokų ir septintokų išvyka į Laukuvos meteorologijos stotį

Gegužės 19 d. 6-7 klasių mokiniai su auklėtojomis Rūta Miliene ir Vida Ringiene vyko į ekskursiją. Pirma stotelė –  Laukuvos meteorologinė stotis. Mokiniai susidomėję klausė pasakojimo apie šiuolaikinius įrenginius, fiksuojančius oro sąlygų pokyčius, apžiūrėjo bene aukščiausią Lietuvoje meteorologinį radiolokatoriaus bokštą. Vėliau visi kopė į Aukštagirės apžvalgos bokštą, grožėjosi atsivėrusiu gamtovaizdžiu. Aplankę Medvėgalio piliakalnį, mokiniai domėjosi jo istorija, miklino kojas kopdami į Medvėgalio kalvas. Pailsėti, papietauti ir pažvejoti keliautojai užsuko prie Paršežerio.

DSCF4216

Prie meteorologinio radiolokatoriaus bokšto.

 

DSCF4224

Septintokai su auklėtoja Vida Ringiene prie Medvėgalio kalno.

 

DSCF4245

Poilsis stovyklavietėje prie Paršežerio ežero. Mokytoja Rūta Milienė su savo mokiniais.

 

Vaikų popietė su naujomis knygomis

Balandžio 7 dieną švenčiama spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Susirinkę šia proga pradinių klasių mokiniai ir mokytojos maloniai praleido popietę su Ramūno Karbausko dovanotomis knygomis. Vaikams labai patiko naujos knygelės. Labai esame dėkingi paramos ir labdaros fondo„Švieskime vaikus“ įsteigėjui Ramūnui Karbauskui už šią gražią akciją.

???????????????????????????????

Vaikai džiaugiasi naujomis knygutėmis.

???????????????????????????????

Svečiavosi mažieji aktoriai

Gegužės 5 dieną svečiavosi Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos 2a klasės mokiniai. Jie parodė mūsų pradinukams nuotaikingą spektaklį režisuotą mokytojos B. Butkuvienės pagal Birutės Lengvenienės pasakaitę „Pasitaiko apsirikti, bet už tai nereikia pykti“. Esame dėkingi jauniesiems aktoriams ir jų mokytojai. Spektakliukas patiko ir mokiniams, ir mokytojoms. Mūsų mažieji jau ne pirmą kartą turėjo progą stebėti mokytojos B.Butkuvienės režisuotus vaidinimus. Už tai esame dėkingi mūsų bibliotekininkei Birutei Mažikienei, kuri pakvietė svečius.

???????????????????????????????

Spektaklio „Pasitaiko apsirikti, bet už tai nereikia pykti“  akimirka.

 

???????????????????????????????

Žiūrovai įdėmiai stebi spektaklį.