Penktokams ir šeštokams istorijos pamoka vyko muziejuje

Spalio 16 d.  5 ir 6 klasės mokiniai apsilankė Rietavo Oginskių kultūros muziejuje. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje, skirtoje daugiau sužinoti apie Oginskius Rietave. Čia buvo apžiūrėti stendai, išklausyta Oginskių gyvenimo istorija Rietave, spręsti kryžiažodžiai. Gauta ir dovanų – skirtukų knygoms, bei mokyklos bibliotekai  leidinių „M. K. Oginskio priesakai sūnui“.

Aplankėme parodą, kurioje eksponuojami Baltarusijoje pagamintos lėlės, vaizduojančios Oginskių giminės žmones.

Edukacinė programą vedė muziejaus darbuotoja A. Gečienė.

DSCF5358

Bibiotekininkė B.Mažikienė (kairėje) ir istorijos mokytoja R.Mėčienė (dešinėje)su 5 ir 6 klasių mokiniais lankėsi Oginskių kultūros istorijos muziejuje

DSCF5365

Parodoje eksponuojamos Baltarusijoje pagamintos lėlės, vaizduojančios Oginskių giminės žmones

Aplankėme Rietavo vaikų skyriaus biblioteką. Čia bibliotekininkė R. Durkienė pasakojo, kad spalio 16 dieną yra minima Mažosios Lietuvos genocido diena. Čia mokiniai išklausė Mažosios Lietuvos svarbą Lietuvos išlikimui, kultūrai, apie čia gyvenusius iškilius žmones. Buvome pavaišinti saldainiais.

Mokiniams pažintinę – edukacinę išvyką organizavo mokyklos bibliotekininkė Birūtė Mažikienė ir 5 – 6 klasės auklėtoja Ramutė Mėčienė.

DSCF5374

Moksleiviai Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros  skyriuje. Čia apie Mažosios lietuvos genocidą bei apie iškiliausias asmenybes  vaikams papasakojo vyr.bibliotekininkė R.Durkienė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*