Sveikuolių sveikuoliai

Gruodžio 10 dieną mūsų mokyklos trys komandos –  priešmokyklinukų, ketvirtokų ir jungtinė 7-8 klasių dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“. Konkursas vyko Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje.

Rietavo savivaldybės mokyklų komandos dalyvavo įvairiose rungtyse. Visos trys mūsų komandos buvo paruošusios prisistatymus, dalyvavo įvairiose sportinėse estafetėse, sprendė logines užduotis apie sveiką gyvenseną. Savo žinias apie sveikatą pasitikrino komandas lydėjusios mokytojos Ilona Monstavičienė, Stasė Vaičekauskaitė ir socialinė pedagogė Vida Ringienė.

mok 442

Konkursui pasiruošusios priešmokyklinukų ir ketvirtokų komandos su mokytoja Stase Vaičekauskaite

Priešmokyklinukų komandai atstovavo Roma Kromelytė, Austėja Lubytė, Eneida Rusteikaitė, Arminas Budrys. Ketvirtokų garbę gynė Kamilė Andrijauskaitė, Viltė Švarcaitė, Kamilė Stončiūtė, Raminta Lavrentjevaitė ir Kamilė Urbonaitė. Vyresniųjų 7-8 klasių komandoje „sveikuolių sveikuoliai“ buvo Monika Judeikytė Daina Budrytė Osvaldas Grėbliūnas, Gvidas Norvaišas ir Mantas Razmas.

mok 437

Ketvirtokai stojo prie starto linijos

mok 445

7-8 klasių komandos prisistatymas

Nors prizinės vietos neiškovojo nė viena komanda, bet smagu buvo pasportuoti, pasisemti žinių apie sveiką gyvenseną. Visi dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis.

mok 439

Už dalyvavimą konkurse priešmokyklinukai gavo dovanų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*