Išmanioji diena mokykloje

Jau antrus metus iš eilės mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo unikaliame ir analogų neturinčiame internetiniame konkurse ,,Išmanioji diena“, kuris skirtas 9-12 klasių mokiniams. Šiais metais jame pasiryžo dalyvauti dešimt mūsų 9-10 klasių mokinių, kurie tikrinosi savo žinias iš 6 dalykų: biologijos, chemijos, ekonomikos, fizikos, informatikos, matematikos. Konkursas vyko kovo 31 d. – balandžio 3 d.

Mūsų mokykla užėmė 163 vietą iš 209 dalyvavusių mokyklų. Geriausiai mūsų mokyklos mokiniams sekėsi spręsti ekonomikos (nors devintokai ir nesimoko jos), fizikos, informatikos užduotis. Daugiausiai taškų surinko Paulius Jurkus (62,4), Gintarė Žvirgždžiūtė ir Viktorija Urbonaitė (po 58,2), Skaistė Elertaitė (56,7). Šiek tiek jiems nusileido Modestas Judeikis (52,5), Pranas Daračius (50,7), Veronika Švarcaitė (46,8). Nemažai taškų surinko Petras Urbonas ir Karolis Vaičiakauskas (po 44,6) ir Monika Kupetytė (31,8).

Mokinius dalyvauti „Išmaniojoje dienoje“ pakvietė anglų kalbos mokytoja Genovaitė Jonušienė.

Tikimės, kad šis konkursas mūsų mokykloje taps tradiciniu ir mokiniai aktyviai jame dalyvaus ir kitais metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*