Pradinukų išvyka į Irenėjaus Oginskio viešąją biblioteką

Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu – balandžio 2 –ąją. Šią dieną daugybėje šalių rengiamos vaikų ir jaunimo literatūros savaitės. Rengiami konkursai, parodos, konferencijos, skirtos geriausioms pasaulio vaikiškoms knygoms.

Ta proga balandžio 6 dieną mokyklos bibliotekininkė Birūtė Mažikienė su pradinių klasių mokiniais ir mokytoja Lina Kerpiene vyko į Rietavo Irenėjaus Oginskio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių, kur apie pasaulio ir Lietuvos vaikų rašytojus mokiniams papasakojo vyr.bibliotekininkė Romualda Durkienė. Taip pat ji supažindino vaikus su geriausių 2015 metų lietuviškų knygų penketuku vaikams. Tai Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis“, Tomo Dirgėlos „Apie raganą  Šiokiatokią“, Ramintos Baltrušytės „Kalvėnų miesto paslaptis“, Birutės Mar „Gėlininkė“ ir Rimvydo Stankevičiaus „Pūgos durys“.  R.Durkienė papasakojo vaikams ir apie rašytoją, poetę rietaviškę Birutę Lengvenienę, kuri parašė net aštuonias knygeles mažiesiems skaitytojams.

Vaikams bibliotekininkė palinkėjo gražios vaikystės su knyga  ir patarė visiems išmokti po eilėraštuką artėjančiai mamyčių dienai.

Bibliotekininkė Birūtė Mažikienė

DSC01677

Rietavo Irenėjaus Oginkskio viešosios bibliotekos vaikų skyriaus  vyr. bibliotekininkė Romualda Durkienė

DSC01686

Pradinukai bibliotekoje su bibliotekininkėmis R.Durkiene ir B.Mažikiene

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*