Lengvosios atletikos varžybose iškovota 14 medalių

Gegužės 13 dieną vyko Rietavo savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 5-7 klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos. Puikiai šiose varžybose pasirodė Žadvainių pagrindinės mokyklos komanda. Iškovota net 14 medalių! Deividas Dičpetris šuolio į aukštį ir į tolį rungtyse iškovojo I vietą. Vakarė Elertaitė 100 metrų bėgimo rungtyje iškovojo I vietą. Dovilė Jurkutė  kamuoliuko metimo rungtyje užėmė I vietą. Giedrė Zimkutė 400 metrų bėgimo rungtyje iškovojo I vietą. Monika Judeikytė šuolio į tolį ir 1 km bėgimo rungtyse iškovojo II vietą. Matas Brazas 1 km bėgimo rungtyje užėmė II vietą. Donata Švarcaitė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo II vietą. Kamilė Stončiūtė 400 metrų bėgimo rungtyje iškovojo III vietą. Viltė Švarcaitė 1 km bėgimo rungtyje užėmė III vietą. Ovidija Jašinskaitė kamuoliuko metimo rungtyje iškovojo III vietą. Arnoldas Švarcas kamuoliuko metimo rungtyje iškovojo III vietą. Matas Brazas 100 metrų bėgimo rungtyje iškovojo III vietą.

Estafetėje 4×100 metrų mergaitės Monika Judeikytė, Donata Švarcaitė, Viltė Švarcaitė, Vakarė Elertaitė iškovojo II vietą.

Berniukų estafetėje Deividas Dičpetris, Armandas Andrijauskas, Matas Brazas ir Arvydas Urbonas iškovojo III vietą.

sportas

Lengvosios atletikos varžybų dalyviai.

Sveikiname mūsų sportininkus ir džiaugiamės jų pasiekimais. Dėkojame kūno kultūros mokytojui Augustui Šlimai už vaikų paruošimą varžyboms.