Baigiamoji šventė „Ak, ta vaikystė!“

Gegužės 30-a mokykloje buvo kitokia diena – šventinė diena. Tai lyg atsisveikinimas su dar vienais mokslo metais. Atsisveikinimas su pradžios mokykla. Atsisveikinimas su dešimtokais, kurie palieka klasės suolą, mokytojus ir išskrenda į platybes.

Šurmulys nerimo nuo pat ryto, nes visi skubėjome pasitikti ir į klasę palydėti vyriausius mokyklos mokinius, dešimtokus. Jų laukė paskutinė pamoka su auklėtoja Genovaite Jonušiene.

desimtokai

Dešimtokai: Veronika Švaecaitė, Kamilė Razmaitė, Laura Riekašiūtė, Viktorija Urbonaitė, Modestas Judeikis, auklėtoja Genovaitė Jonušienė, Karolis Vaičiakauskas.

Sugrįžę į klases, visi lankstėme vasaros svajonių laivelius, kuriuos paleidome Jūros vaga, tikėdami, kad ši vasara bus nepaprasta kiekvienam iš mūsų.

svajoniu laiveliai

Mokinių svajonės išplaukė Jūros upe.

Laikrodžiui mušant vidurdienį, visi sugužėjome į sporto salę, kur mus pasitiko susirinkę svečiai: tėveliai, tetos, dėdės, seneliai ir kiti artimieji.  Visi jie laukė prasidedant tradicinio koncerto “Ak, ta vaikystė!“. Smagu žiūrėti į šokančius, dainuojančius, vaidinančius ir eiles deklamuojančius vaikus. Tada ir supranti, kad tavo, kaip mokytojo darbas, nenuėjo veltui, kad tu esi reikalingas ir esi atsakingas už tas augančias, bręstančias asmenybes. Ne vienas iš artimųjų nubraukė ir džiaugsmo ašarą, pamatęs savo atžalėlę scenoje.

mazieji

Smagu žiūrėti į pačius mažiausiuosius – priešmokyklinukus, kurie deklamavo eiles, dainavo daineles.

dainoreliai

Smagias daineles atliko jungtinis pradinukų ir penktokų-šeštokų choras.

sokejos

Aerobikos šokėjos, vadovaujamos mokytojos Audronės Butkuvienės, išjudino visus salės žiūrovus.

Smagu girdėti padėkos žodžius iš ketvirtokų, kai jiems buvo įteikiami pradinio ugdymo pažymėjimai, ar dešimtokų žodžius „mes tikrai čia sugrįšim, laukit“, kai gavo pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus.

ketvirtokai

Gražus būrys ketvirtokų šiemet baigė pradinę mokyklą.

Baigiantis šventei direktorius Sigitas Kažukauskas ir pavaduotoja ugdymui Ilona Monstavičienė išdalijo didžiulį pluoštą padėkų mokiniams už pasiekimus moksle, sporte ir kitose veiklose.

Taip ir užversime dar vieną puslapį mokyklos istorijoje, o rudenį pradėsime rašyti naują, jau 95- us metus skaičiuojantį mokyklos gyvavimo istorijos puslapį.

Pavaduotoja ugdymui Ilona Monstavičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*