Kalėdinio karnavalo akimirkos

Karnavalą pradėjo linksmas orkestras

Balta spalva – priešmokyklinukų pasirodymas

Žalia spalva – 1-okų ir 4-okų pasirodymas

Geltonieji 2-okai ir 3-okai šoko ančiukų šokį

Mėlyna spalva – 5-okų pasirodymas

Kulinarinis-muzikinis raudonųjų 6-okų ir 7-okų šou

Balta-raudona – 8-okų ir 9-okų pasirodymas

10-okai į savo muzikinį pasirodymą įtraukė ir kitas spalvas

Kalėdų senelis jau dalija dovanas

Mergaičių pergalė krepšinio 3×3 varžybose

Gruodžio 20 dieną Tverų gimnazijoje vyko Rietavo savivaldybės mokyklų mergaičių ir berniukų, gimusių 2000 metais ir jaunesnių, 3×3 krepšinio varžybos. Mūsų mokyklos berniukų komanda iškovojo III-ą vietą, o mergaitės, nugalėjusios Tverų gimnazijos mergaites, iškovojo I-ą vietą ir įgijo teisę atstovauti Rietavo savivaldybę sausio mėnesį tarpzoninėse varžybose. Mergaites varžyboms ruošė kūno kultūros vyr. mokytojas Augustas Šlimas.

Dėkojame mokytojui ir mergaitėms už puikius rezultatus ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose.

Čempionės Monika Judeikytė 8 kl., Donata Švarcaitė 6 kl., Dovilė Jurkutė 8 kl., Viktorija Lavrentjevaitė 7 kl. ir mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Už gerus pasiekimus – pramoga boulinge

 

Gruodžio 15 dieną mūsų mokyklos mergaitės už gerus sportinius pasiekimus pramogavo Plungės „Porto“ boulinge. Mergaitės gerų rezultatų pasiekė kvadrato ir futbolo varžybose. Už pelnytas prizines vietas mergaitės buvo paskatintos kelione į boulingą, kurio takeliuose galėjo išbandyti savo jėgas. Mergaites lydėjo mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas.

Džiaugiamės mergaičių pasiekimais ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose garsinant Žadvainių pagrindinę mokyklą ir Rietavo savivaldybę.

Direktorius Sigitas Kažukauskas

Akcija “ Knygų Kalėdos“

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią.

Šeštą kartą vykstanti akcija „Knygų Kalėdos“ šiemet prisijungia prie Prezidentės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“, skirtos smurtui, priklausomybėms, savižudybėms mažinti, vaikų globai ir įvaikinimui skatinti. Siekiant mažinti socialinę atskirtį šiais metais pasirinkta „Knygų Kalėdų“ tema – knygos, kurios keičia gyvenimą, todėl akcija kviečia dovanoti naujų knygų šalies mokyklų bibliotekoms.

Todėl nelikime abejingi. Kviečiu mokyklos bendruomenės narius prisidėti prie šios gražios akcijos ir padovanoti  mūsų mokyklos bibliotekai knygų.

Bibliotekininkė Birutė

„ Kelionė į pasakų šalį ”

Pradinių klasių mokiniams gruodžio mėnuo kas rytą prasidėjo su vis nauja pasakaite. Prie šio gražaus renginio prisidėjo ne vienas vyresniųjų klasių mokinys ir mokyklos darbuotojas. Kas rytą į pirmą pamoką ateidavo vis kitas skaitovas ir atsinešdavo nuostabią pasakų knygą. Taip pas pradinukus apsilankė  10 klasės mokinės Gintarė, Dovilė ir Monika, 6 klasės mokinys Tadas, mokyklos direktorius, bendrabučio auklytė Regina, socialinė pedagogė Vida, fizikos mokytojas Egidijus, bibliotekininkė Birutė.  Į svečius buvo atvykusi ir Pepė iš pasakos „ Pepė Ilgakojinė“ .  Viešnia ne tik skaitė pasaką, bet ir pakvietė vaikus kartu suvaidinti pasaką apie karalių ir karalienę. Tikimės, kad netradicinės pamokos mažiesiems suteikė gražių, linksmų ir įsimintinų istorijų.

Renginį organizavo mokyklos bibliotekininkė Birutė Mažikienė

Priešmokyklinukams pasaką seka dešimtokė Dovilė

Pas 1-okus ir 4-okus su pasakų knyga atėjo mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

2-okams ir 3-okams pasaką skaito penktokas Tadas

Pepė Ilgakojinė (Eglė Fabijonavičienė) seka vaikams pasaką

Dalyvaujame akcijoje „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“

Mūsų mokykla prisijungė prie projekto „Misija Sibiras“ organizuojamos akcijos „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“. Akcijos metu kiekvienas norintis gali parašyti atviruką, kuris bus išsiųstas Sibire tebegyvenantiems lietuviams taip siekiant parodyti, kad nė vienas lietuvis nėra pamirštas, kad ir kur begyventų.

Per technologijų pamokas mokiniai, vadovaujami mokytojos Rūtos Milienės, darė atvirutes, o su rusų kalbos mokytojos Vilmos Gusčiuvienės pagalba rašė sveikinimo tekstus rusų ir lietuvių kalbomis.

Atvirutes su linkėjimais į labdaros ir paramos fondo „Jauniems“ biurą jau išsiuntė aštuntokė Monika Judeikytė, dešimtokės Gintarė Žvirgždžiūtė, Skaistė Elertaitė, Dovilė Gailiūtė ir Monika Kupetytė.  Sveikinimai iš ten iškeliaus lietuviams į Sibirą.

Viktorina, skirta antikorupcijos dienai paminėti

Gruodžio 9 dieną  mūsų mokykloje vyko renginys- viktorina, skirta antikorupcijos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai ir mokyklos mokytojai. Renginį vedė istorijos, pilietiškumo pagrindų ir geografijos mokytoja R. Mėčienė.

Viktorinoje dalyvavo po 5 atstovus iš kiekvienos klasės. Dalyviams burtų keliu išsitraukus spalvą, paaiškėjo prie kurio stalo teks atsisėsti. Taip buvo sudarytos komandos viktorinai. Renginyje dalyviai buvo supažindinti su informacine medžiaga apie korupciją,  o po to patikrinamos žinios testo pagalba. Buvo ir keturios kūrybinės užduotys. Suskaičiavus visus taškus, paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi komandai, kurioje buvo devintokės Eglė Ušackytė ir Gabrielė Grėbliūnaitė, aštuntokė Monika Judeikytė, septintokė Vakarė Elertaitė bei dešimtokė Dovilė Gailiūtė.

Mokytoja Ramutė Mėčienė.

Dviguba pergalė

Gruodžio 3 dieną Telšiuose vyko zoninės futbolo ir kvadrato mergaičių (gimusių 2004 m. ir jaunesnių) varžybos tarp miesto mokyklų komandų. Puikiai sekėsi mūsų mokyklos mergaitėms kvadrato varžybose. Mergaitės iškovojo I-ą vietą ir įgijo teisę atstovauti Rietavo savivaldybę tarpzoninėse varžybose. Mūsų merginos 2:0 nugalėjo Telšių  Atžalyno progimnazijos komandą ir 2:1 Plungės Ryto pagrindinės mokyklos komandą.

Futbolo varžybose mūsų mergaitės 4:1 nugalėjo Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijos komandą, bet kovoje dėl pirmos vietos 2:5 pralaimėjo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komandai. Tad mūsų mergaičių futbolo komanda iškovojo II-ą vietą.

Sveikiname mūsų mergaites ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose, o jų dar liko nemažai.

Mergaites varžyboms ruošė  kūno kultūros vyr, mokytojas Augustas Šlimas.

futbolas