II-a vieta LadyGolas varžybose

Kovo 30 dieną Mažeikiuose vyko Telšių apskrities salės futbolo LadyGolas finalinės varžybos. 8-ų ir žemesnių klasių merginų grupėje Rietavo savivaldybei atstovavo Žadvainių pagrindinės mokyklos merginų komanda. Mūsų merginos puikiai pasirodė varžybose ir iškovojo II-ą vietą. Mergaitės 7:0 laimėjo prieš Plungės rajono Šateikių pagrindinės mokyklos mergaičių komandą ir 7:0 laimėjo prieš Telšių Džiugo progimnazijos komandą, tačiau lemiamoje kovoje dėl pirmos vietos pralaimėjo rezultatu 2:3 Mažeikių Ventos progimnazijos merginų komandai. Teisėjai ir organizatoriai geriausia mūsų komandos žaidėja išrinko šeštokę Donatą Švarcaitę, kuri pelnė daugiausia įvarčių. Ji buvo apdovanota puikiu asmeniniu prizu, o visa komanda dovanų gavo du Futsal kamuolius ir 10 aprangos skirtukų.

Džiugu pažymėti, kad praėjusiais metais merginos LadyGolas varžybose iškovojo III-ą vietą, o šiemet pakilo į II-ąją vietą. Mūsų komandai atstovavo šios merginos: Kamilė Urbonaitė, Viltė Švarcaitė, Kamilė Andrijauskaitė, Kamilė Stončiūtė, Lijana Budrytė, Viktorija Lavrentjevaitė, Donata Švarcaitė, Dovilė Jurkutė, Monika Judeikytė. Mergaites varžyboms ruošė kūno kultūros vyr. mokytojas Augustas Šlimas.