Stalo teniso turnyras

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šį pavasarį mūsų mokykloje buvo organizuojamas stalo teniso turnyras esamiems ir buvusiems Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleiviams. Šiais metais tai jau 14-asis turnyras. Po turnyro atidarymo ir burtų traukimo prasidėjo kovos prie stalo teniso stalų.

Pasibaigus kovoms paaiškėjo, kad merginų (moterų) grupėje III-ą vietą iškovojo Monika Kerpytė, II-a vieta atiteko Monikai Judeikytei, o čempione tapo ir pereinamąją taurę iškovojo Rūta Kalniutė. Vyrų grupėje III-ą vietą iškovojo Vydas Judeikis, II-ą – Alvydas Stankevičius, o čempionu tapo ir pereinamąją taurę iškovojo Andrius Černeckis.

Pasibaigus vienetų varžyboms, atėjo metas mišrių dvejetų kovoms. Jose III-ą vietą iškovojo Deimanto Judeikio ir Rūtos Kalniutės pora, II-a vieta atiteko Monikai Judeikytei ir Alvydui Stankevičiui, o čempionais tapo Monikos Kerpytės ir Andriaus Černeckio dvejetas.

Visi prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o čempionai – dar ir pereinamosiomis taurėmis.

Po puikiai praleisto laiko su bičiuliais, visi išsiskirstė geros nuotaikos su pažadais susirinkti kitais metais jau į jubiliejinį 15-ąjį turnyrą.

Žadvainių pagrindinės mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*