Tradicinė Gerumo diena mokykloje

Kiekvienais metais mokykloje organizuojamas renginys ,,Gerumo diena“. Šiais metais gerumo dienos tema ,,Savo krašto patriotai“. Tai buvo kaip tęsinys neseniai buvusios akcijos ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Šios akcijos metu klasių valandėlėse mokiniai mokėsi bendrauti be patyčių, priimtinu būdu spręsti konfliktus, žiūrėjo prevencinius filmukus, diskutavo, kaip reaguoti matant ar patiriant patyčias, rinko draugiškiausius klasės mokinius. Mokyklos psichologė Vaida Vaičikauskienė mokinių tėvelius  pakvietė į paskaitą – diskusiją „Kokios grėsmės mūsų vaikų tyko virtualioje aplinkoje?“.

Gerumo diena buvo kaip pasitikrinimas, ar mokame draugiškai bendrauti, dirbti, bendradarbiauti. Kiekviena klasė turėjo įrodyti, kad jie yra draugiška komanda ir pažįsta savo kraštą. Mokiniai atsakinėjo į klausimus iš istorijos, geografijos, dalyvavo smagiose estafetėse, prisiminė liaudies dainas, išbandė savo uoslę atpažindami lietuviškus prieskonius. Išsiaiškinome, kad draugiškiausia ir daugiausiai žinių apie savo kraštą žino 8 klasė.

Renginį ,,Gerumo diena” organizavo socialinė pedagogė Vida Ringienė.

Žaidimas: kuri komanda toliau numes plunksną?

Nugalėtojai – 8-os klasės mokinių komanda. Renginio organizatorė socialinė pedagogė Vida Ringienė (iš kairės). Mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas (iš dešinės)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*