Paskutinio skambučio šventė

Žadvainių pagrindinėje mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis 53 laidos dešimtokams. Ši diena dešimtokams buvo ir šventė, ir nerimas, nes jau paskutinį kartą į klasę pakvietė mokyklos skambutis. Tradiciškai, ryte prieš pirmą pamoką nuo Jūros upės tilto ateinančius dešimtokus pasitiko visa mokykla, o devintokai užkabino skambančius varpelius. Dešimtokai buvo pakviesti į paskutinę pamoką su auklėtoja Lina Černeckiene.

Šią įsimintiną dieną norėjo dešimtokus pasveikinti ne tik mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas ir pavaduotoja ugdymui Ilona Monstavičienė, bet ir mokiniai. Patys mažiausieji, priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai, dešimtokams padovanojo dainą „Ateina laikas ir užauga vaikas“. Pradinukai dešimtokams skyrė vaidinimą „Aitvaro teismas“, dainas apie vaikystę ir „Išėjo tėvelis į mišką“. Visi liko nepaprastai sužavėti penktokų pasirodymu „Dešimtokų mokyklinis gyvenimas“. Penktokai puikiai pavaizdavo mokyklos šeimininkus, dešimtokus. Ne ką mažiau nustebino šeštų – septintų klasių merginos padovanojusios šokį. Aštuntokai skyrė gražiausius linkėjimus mokyklos šeimininkams. O renginio vedėjai, devintokai, pastebėjo dešimtokų gebėjimus ir talentus ir įsteigė „Dešimtmečio įvertinimus“, kuriais apdovanojo mokyklos šeimininkus.

Dešimtokai „atsisveikino“ su mokykla ir draugais, dėkodami mokytojams už kantrybę, supratimą, žinias. Tradiciškai, dešimtokai išdalino per 10 mokyklinių metų susikaupusį turtą perskaitydami testamentą, paskutinę jų valią,  ir įteikė mokyklos raktą devintokams kaip simbolį, kad jie jau atiduoda mokyklos šeimininkų teises.

Taigi, šiemet mūsų mokykla išlydėjo 53 laidos abiturientus į platųjį kelią.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Černeckienė

Paskutinė pamoka su auklėtoja Lina Černeckiene.

Svajonės išplaukė laiveliuose Jūros upe.

Šventę organizavo ir vedė devintokai.

Dešimtokai dėkojo mokytojams, tėveliams, mokyklos draugams už gražias akimirkas, praleistas šioje mokykloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*