„Olweus“ patyčių prevencijos programa: tikime, kad „suveiks“ ir pas mus

Spalio 30 dieną mokyklos bendruomenė susitiko su Olweus patyčių prevencijos programos instruktore Sandra Kavoliene. Prasidėjo etapas, kuriame ir mokinius, ir tėvus, ir mokytojus jungia bendra kryptis. Pirmieji mokymai – mokytojams, auklėtojams, mokyklos aptarnaujančiam personalui.

Mokykla sulaukė viešnios, buvusios mokinės, Misija Sibiras’17 dalyvės, Simonos Budreckaitės

Mūsų mokykla spalio 27 dieną sulaukė viešnios, buvusios mokinės, Misija Sibiras’17 dalyvės, Simonos Budreckaitės. Simona minėjo, jog trejus metus norėjo patekti į šią misiją. Šiemet  liepos mėnesį kartu su 16 bendraminčių komanda dviem savaitėms Simona išvyko į Irkutsko sritį, kurioje pagal plotą tilptų 12 Lietuvų. Dalyvė pasakojo, kaip prieš misiją komanda mokėsi kryždirbystės meno. Misijos Sibiras’17 nariai sutvarkė 9 kapines, pastatė 9 lietuviškus kryžius. Komandos nariai ne tik tvarkė kapines, bet ir lankė toje srityje gyvenančius lietuvius ir jų artimuosius. Simona džiaugėsi, kad misija sujungė dvi tremtinių šeimas, vieną – gyvenančią Tauragėje ir kitą – Sibire.

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Černeckienė

Tautinio kostiumo metams skirtas renginys

Siekdami populiarinti tautinį kostiumą ir įprasminti jį valstybinėse šventėse, Lietuvoje 2017-ieji paskelbti Tautinio kostiumo metais.

Tautinis kostiumas-vienas iš tautos ir valstybės simbolių kaip valstybės vėliava, herbas ar himnas.

Plačiau apie tautinio kostiumo reikšmę, su jo atsiradimo istorija supažindino 9 klasės mokinės Monika ir Daina, o joms talkino 10 klasės mokinys Gvidas. Etnokultūrinio būrelio ,,Pravėrus senolių knygą“ 2-3 klasių mokiniai su šio būrelio vadove mokytoja Rasa atliko nuotaikingą pasirodymą ,,Mama ir jos vaikai“. 4 klasės mokinės Dovilė ir Kamilė deklamavo žemaitiškai. Į svečius pakviesti folklorinio ansamblio ,,Kadaginis“ atlikėjai savo dainomis ir muzika linksmino žiūrovus. Visi norintys galėjo prisijungti  ir įvairiais muzikos instrumentais pagroti linksmą  ,,Tado Blindos polką“.

Renginį organizavo mokyklos bibliotekininkė Birutė Mažikienė.

Etnokultūrinio būrelio ,,Pravėrus senolių knygą“ pasirodymas „Mama ir jos vaikai“

Bendra folklorinio ansamblio „Kadaginis“ ir mokytojos Rasos vadovaujamo būrelio daina

Ketvirtokės Kamilė ir Dovilė deklamavo žemaitiškai

Tado Blindos polka

Renginio organizatorė Birutė Mažikienė

Penktokų nakvynė Tverų gimnazijoje

Mūsų penktokai spalio 20 dieną džiugiai priėmė Tverų gimnazijos penktokų kvietimą praleisti naktį jų mokykloje. Mokiniai išbandė savo jėgas sportinėse rungtyse, puikiai pasirodė kepdami picas, žiūrėjo linksmus ir rimtus filmus gimnazijos aktų salėje. O kai jau visai jėgos apleido ilsėjosi sukritę ant čiužinių sporto salėje. Rytą pakilome puikios nuotaikos ir atsisveikinome su jau tapusiais bičiuliais gimnazistais penktokais.

5 klasės auklėtoja Lina Černeckienė

Dalyvavome konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“

Spalio 20 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Iš mūsų mokyklos dalyvavo 4-ų, 6-ų, 8-ų klasių komandos ir jų auklėtojos Lina Kerpienė, Genovaitė Jonušienė, Ramutė Mėčienė.

Mokiniai iš anksto turėjo paruošti prisistatymą ir uoliai ruošėsi nurodytiems klausimams. Atvykus į gimnaziją, jėgas išbandė keliose rungtyse. Atskiros užduotys buvo skirtos ir komandų kapitonams, ir mokytojams.

Po užduočių paaiškėjo, kas nugalėjo. Mes nors ir nelaimėjome, bet buvome apdovanoti prizais ir džiaugiamės galėję būti kartu su kitais.

8-os klasės auklėtoja Ramutė Mėčienė

Šeštokų komanda ir jų auklėtoja Genovaitė Jonušienė

Aštuntokų komanda

Ketvirtokų komanda

Naujų knygų pristatymas

Labdaros ir paramos fonas „Švieskime vaikus“ įkurtas 2013 m. Jo steigėjai – muzikantas Andrius Mamontovas ir verslininkas, politikas ir mecenatas Ramūnas Karbauskis. Fondo tikslas – padaryti knygas labiau pasiekiamas visiems Lietuvos vaikams, populiarinti skaitymą, supažindinti su lietuvių autorių knygomis, taip skatinant lietuvybę. Šios gražios akcijos dovanotos knygos pasiekė ir mūsų mokyklą.

Keletas akimirkų iš šių  knygų pristatymo su pradinių klasių mokiniais.

Knygų pristatymą organizavo bibliotekininkė Birutė Mažikienė

Mokytojų dienos akimirkos

Mylimi, Objektyvūs, Kūrybingi, Ypatingi, Talentingi, Optimistai, Jautrūs, Aktyvūs, Išmanantys… Tai mūsų MOKYTOJAI. Gražios Jums šventės!

Antrokams ir trečiokams pamokas veda dešimtokės Indrė ir Remigija

Devintokė Monika bendrauja su ketvirtokais

Pačius mažiausius šiandien auklėja dešimtokė Eglė

Savo patirtimi su šeštokais dalinasi dešimtokas Dovydas

Dešimtokai nominuoja mokytojus už „auksines“ jų frazes

Ne tik karaliai būna su karūnomis…