Kalėdinio Karnavalo akimirkos

Matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso rezultatai

Gruodžio 7 d. Nacionalinis egzaminų centras organizavo nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo ir matematikos bei gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, parodyti modernių matematikos ir gamtos mokslų užduočių galimybes.

Šiame konkurse dalyvavo šeši mūsų mokyklos mokiniai: aštuntokai Donata Švarcaitė ir Tadas Riebžda, devintokės Vakarė Elertaitė ir Lijana Budrytė, dešimtokai Monika Judeikytė ir Kazys Asnauskas. Šiandien mus pasiekė Švietimo ministerijos diplomai surinkusiems daugiausiai taškų.

Ačiū šiems mokiniams už norą tobulėti.

Mokytoja Loreta Osokina

Atidaryta Lietuvos nacionalinio kultūros centro parengta fotografijų paroda

Gruodžio 18 d. Žadvainių pagrindinėje mokykloje Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejus pristatė Lietuvos nacionalinio kultūros centro parengtą fotografijų parodą „Lietuvių tautiniai kostiumai“.

Pradinukai gamino žvakes

Gruodžio 14 d. pradinių klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką pagal kultūros paso paslaugas. Dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Kvapnios žvakės gamyba“. Mokiniai susipažino su bičių vašku, sužinojo apie jo naudą, pasigamino dovanėlę savo artimiesiems.

Pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė

Kiekvienas rytas su nauja pasaka

Gruodžio 10-12 dienomis pradinių klasių mokiniams pirmosios pamokos prasidėjo pasakų sekimo, žaidimų ir net mankštos rytmečiu. Į šias gražias, prieškalėdines ir netradicines pamokas pakvietėme mokyklos direktorių, 10 klasės mokines Moniką ir Giedrę, 4 klasės mokinę Inesą, kurie mokiniams skaitė lietuvių liaudies pasakas. Atvyko ir pasakų personažai ,,Pepė Ilgakojinė“ ( Erika) ir nenuorama ,,Zuikis Puikis „(mokytoja Vilija). Pasakų  personažai pasakojo apie dinozaurus  ir išdykėlį Zuikį. Ačiū visiems dalyviams, pasakoriams už linksmus ir nuotaikingus rytmečius, bei už nuostabias „Kakės Makės“ enciklopedijų knygas, padovanotas mokyklos bibliotekai.

Bibliotekininkė Birūtė Mažikienė

Paminėta antikorupcijos diena

Gruodžio 10 dieną mokykloje 6 – 10 klasių mokiniams buvo pravesta pamoka, skirta antikorupcijai. Jos metu mokiniai buvo supažindinami su korupcijos sąvoka, antikorupcijos tikslu, ieškota korupcijos pasireiškimo vietų, formų ir ieškota sprendimo būdų. 6 klasės mokiniai dar piešė plakatus, skirtus antikorupcinei veiklai.

Išsiaiškinta, kad nėra tinkamas elgesys ir visai nepilietiška, kai jau mokykloje mokinys nusirašo namų darbus, kad gauti geresnį įvertinimą. Taip pat paaiškėjo, kad kovojant su korupcija yra svarbu pradėti tai kalbėti jau nuo mokyklinio suolo. Čia jau yra reikalingas švietimas apie sąžiningumą, atsakingumą, pareigingumą. Svarbiausia, pradėti nuo savęs.

Pilietiškumo ugdymo vyr. mokytoja Ramutė Mėčienė

Nesėkmingos futbolo zoninės varžybos Palangoje

Mūsų mokyklos berniukų komandai, dalyvavusiai Lietuvos miestų mokyklų futbolo varžybose gruodžio 7 dieną, susiklostė nesėkmingai. Berniukai pralaimėjo Palangos Baltijos pagrindinei mokyklai 12:1, Plungės Ryto pagrindinei mokyklai 11:0 ir varžybų nugalėtojai Kretingos Pranciškonų gimnazijai 5:0 , iškovojo 4-ąją vietą ir į tarpzonines varžybas nepateko. Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai: Asnauskas Modestas, Liūlys Mantas, Romanovas Romas , Jašinskas Lukas, Liutkus Ignas 7kl., Jenkus Gabijus, Liatukas Kęstutis, Martinavičius Giedrius 5 kl. ir 4kl. mokinys Nedas Judeikis. Berniukai dar žais zoninėse varžybose tarp kaimo mokyklų. Sėkmes artėjančiose varžybose.

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Konferencija „Mano pasaulis“

Gruodžio 7 d. mūsų mokykla dalyvavo pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Mano pasaulis“. Pradinukės Inesa Kasparavičiūtė ir Roma Kromelytė pasakojo apie savo kaimą. Mokinės buvo apdovanotos diplomais ir saldainiais. Mokines paruošė pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė.