Dalyvavome žemaitiškų skaitymų konkurse

2018 m. lapkričio 9 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių moksleivės dalyvavo Rietavo savivaldybės kultūros centre vykusioje tradicinėje žemaitiškai skaitančių vaikų ir suaugusių šventėje –  konkurse ,,Skaitima žemaitiška‘. Dalyvavo pirmokė Evelina Martinavičiūtė, trečiokė Roma Kromelytė, ketvirtokė Inesa Kasparavičiūtė. Evelina Martinavičiūtė užėmė II vietą priešmokyklinio ugdymo ir 1-4 klasių grupės tarpe. Ji su kitais konkurso nugalėtojais vyks į regioninį visos Žemaitijos konkursą, kuris vyks Skuode. Mergaites konkursui ruošė 1-2 klasių mokytoja Lina Kerpienė ir 3-4 klasių mokytoja Rasa Šilienė.

Mokyklų kovos 2018

Mūsų mokykla dalyvauja konkurse Mokyklų kovos 2018, kurį organizuoja UAB DELFI.

Konkursas pasiekiamas adresu: http://mokyklukovos.delfi.lt/

Į konkurso finalą pateks iš viso 10 mokyklų. 5-ios daugiausiai lankytojų „Patinka“ balsų surinkusios mokyklos ir 5-ios mokyklos, įkėlusios originaliausią nuotrauką. Finalo metu 2018.11.27 iš 10 mokyklų burtų keliu RADISTAI Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius ištrauks 3 mokyklas, kurioms atiteks prizinės vietos. Mokyklos bus apdovanotos konkurso prizais: diskoteka mokykloje su radistais +300 Vilkyškių sūrelių už 1-ą vietą, 5 sūrelių formos sėdmaišiai +300 Vilkyškių sūrelių už 2 ir 3 vietas. Papildomus paguodos prizus gaus pirmosios 50 mokyklų, kurios surinks po 300 balsų.

Kviečiame balsuoti už mūsų mokyklą!

Balsuoti konkurse galima: 2018.10.22 – 2018.11.21.

Rudenėlio šventė

Ruduo – toks nuostabus metų laikas. Nuo medžių krenta auksiniai lapai, kurie primena, jog ateina žiema. Spalio 25 dieną 1-2 klasės mokiniai sukvietė 1-6 klasių moksleivius į ,,Rudenėlio“ šventę. Šventės metu vaikai dainavo, sakė eiles apie rudenį, vaidino pasaką ,,Ropė“. Linksmai įsijungė į ,,Šalnos“ pokalbį, įminė mįsles. Šventėje žaidė žaidimus, vaišinosi duona su obuolių uogiene, kūrė rudenines kompozicijas.

Šventę organizavo 1-2 klasių mokytoja Lina Kerpienė

Viktorina „L.I.K.E.“

Spalio 22 dieną, 7-10 klasių mokiniai smagiai leido laiką viktorinoje pavadinimu -L.I.K.E. Po užkoduotu pavadinimu, kuris reiškia „Leisk išreikšti kiekvieną emociją“, slepiasi prevencinio projekto esmė, kurį mūsų mokykloje vykdo psichologė ir socialinė pedagogė.

Kiekviena komanda paruošė namų darbus – prisistatymą. Mokinių pastabumo prireikė sudedant užkoduotus žodžius, ši užduotis sukėlė bene daugiausia emocijų. Komandos taip pat  vaidino situacijas, įvardino emocijas ir jausmus, ieškojo problemų sprendimo būdų, statant ir griaunant „bokštą“ .  Viktorinos dalyviai, dirbdami komandose ir atlikę smagias kruopštumo, susiklausymo, artistiškumo  bei susikaupimo reikalaujančias užduotis, skubėjo komisijai pateikti atsakymus.

Už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanota ne tik laimėjusi komanda, bet ir visi dalyvavę viktorinoje. Leisime emocijoms reikštis laisvai boulingo takeliuose.

Psichologė Vaida Vaičikauskienė

Dešimtokų komanda susikaupę atsakinėjo į viktorinos klausimus

Devintokės laimėjo bokštelio statymo rungtyje

Jungtinė septintokų-aštuntokų komanda geriausiai dėliojo žodžius

Komisija, suskaičiavusi taškus, nusprendė, kad laimėjo septintokų-aštuntokų komanda.

Lietuvių kalbos pamoka kitaip

Spalio 11 dieną 3-4 klasėje lietuvių kalbos pamoka vyko kitaip – netradicinėje aplinkoje su bibliotekos vedėja Birute. Peržiūrėję filmuką, kaip gimsta knyga, persikėlėme mokytis į biblioteką. Laikas pralėkė greitai. Apibendrindami pamoką mokiniai neslėpė gerų emocijų ir žadėjo aktyviai skaityti knygas. Jokia elektroninė erdvė nepakeis knygos!!!

Pradinių klasių mokytoja Rasa Šilienė

Mokytojų dienos šventės akimirkos

Mokytojų dienos šventę tradiciškai organizavo dešimtokai. Mokytojai sugužėjo į „vunderkindų“ klasę ir tapo mokiniais. Dešimtokai išėjo į klases vesti pamokų.

Dešimtokė Daina moko penktokus ir šeštokus

Dešimtokė Dovilė moko etikos septintokus ir aštuntokus

Matas linksmai bendrauja su pirmokais

Dešimtokė Ovidija bando sudominti priešmokyklinukus

Europos kalbų dienos paminėjimas

Rugsėjo 26 d. Europos Sąjungoje švenčiama šventė, skirta Europos Sąjungos kalboms. Pirmą kartą švęsta 2001 m. Jos metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Mūsų mokykloje šiai dienai paminėti buvo išleistas stendas lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Mokiniai piešė savo rankeles ant kiekvieno pirščiuko užrašydami po gražų žodį įvairiomis kalbomis.

Šventę organizavo anglų kalbos vyr. mokytoja Genutė Jonušienė, rusų kalbos vyr. mokytoja Vilma Gusčiuvienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja Lina Černeckienė

Paminėta TAIKOS diena

Tarptautinės taikos dienos paminėjimą mokykloje rugsėjo 21 dieną suorganizavo mokinių klubas „Išgirsk draugą“ ir klubo vadovas Egidijus Pranckevičius. Visi kartu apkabinome pasaulį linkėdami: „Tebūnie taika visoje Žemėje, kiekvienuose namuose ir mūsų širdyse…“