Šimtadienio šventė

Šių metų Šimtadienio tema buvo sportas. Kovo 14 dieną devintokai kartu su auklėtoju Egidijumi Pranckevičiumi „įlėkė“ į dešimtokų klasę ir šventinį rytą pradėjo mankšta. Buvo padovanotas popierinis futbolo kamuolys su dešimtokų vardais ir 100 vokų – kalendorius su sentencijomis kaip prasmingai ir gražiai praleisti mokykloje kiekvieną likusią dieną.

Vėliau renginys buvo pratęstas sporto salėje. Direktorius Sigitas Kažukauskas pasakė linkėjimus mokyklą baigiantiems mokiniams. Mokytojas Egidijus šventę pratęsė Alberto Einšteino žodžiais: „Reikia išmokti žaidimo taisykles. Tada pradėti žaisti geriau už kitus. Išmok ir pranok savo mokytojus. Paprasta, kaip ir viskas, kas genialu…“ Įteiktas popierinis mokyklinis autobusiukas su pavaizduotais dešimtokais. Devintokė Monika paruošė mokytojų citatas, pagal kurias reikėjo atspėti kas taip pasakė. Atsakę teisingai gavo priziukus. Ir paskui prasidėjo… linksmybės – sportinės varžybos dešimtokai prieš devintokus. Moksleiviai lenktyniavo ant kartoninių dėklų, jojo su rankšluosčiais, lakstė kas greičiau atsirinks savo batus. Labiausiai patiko Arnoldo pasiūlyta užduotis – padainuoti dainą prisisėmus vandens į burną. Buvo daug juoko ir klegesio.

Dešimtokų auklėtoja Vida Ringienė pakvietė po renginio paragauti pyrago. Šventę padėjo organizuoti dailės mokytoja Edita Jurkaitienė.

Egidijus Pranckevičius

Vienas komentaras įrašui “Šimtadienio šventė”

  1. Anonimas parašė:

    Šimtadienis buvo itin ypatingas, kadangi tokio mūsų mokykloje dar nebuvo. Visos sugalvotos 9-okų užduotys praskraidrino visa diena :) O, Arnoldo sugalvota užduotis su vandeniu buvo kažkas nerealaus.. Buvo labai daug tikrų emocijų :)
    Tikrai buvo labai įdomu :) Dėkoju už puikę šventę mums :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*