Puikus startas savivaldybės lengvosios atletikos varžybose

Gegužės 11 dieną vyko Rietavo savivaldybės mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kuriuose dalyvavo ir mūsų mokyklos mergaitės ir berniukai. Geriausiai sekėsi devintokei Judeikytei Monikai 1000 m bėgime,  šeštokei Švarcaitei Viltei 400 m bėgime ir septintokei Švarcaitei Donatai šuolio į aukštį varžybose, kuriose mergaitės iškovojo 1-ąsias vietas. Šeštokė  Švarcaitė Viltė šuolio į tolį ir devintokė Budrytė Daina rutulio stūmimo rungtyse iškovojo antrąsias vietas. Trečiąją vietą rutulio stūmime iškovojo devintokė Jurkutė Dovilė. Berniukams sekėsi kiek kukliau – devintokas Švarcas Arnoldas šioje rungtyje iškovojo 3-ąją vietą. Estafetiniame bėgime 4×100 m devintokas Andrijauskas Armandas, šeštokas Jašinskas Lukas ir dešimtokai Jocys Dovydas bei Norvaišas Gvidas taip pat iškovojo 3-ąją vietą.
Mergaites toliau varžysis respublikinėse Lietuvos moksleivių varžybose. Sėkmes artėjančiuose startuose.