Mokinių darbai įvertinti konkurse ,,Anglų kalbos posakių vizualizavimas“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo respublikiniame 5-12 klasių mokinių (anglų k. ir meninės raiškos) konkurse ,,Anglų kalbos posakių vizualizavimas“, kuris vyko vasario 1 – kovo 30 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centre. Panaudodami kompiuterio galimybes, mokiniai išreiškė savo požiūrį, supratimą, jausmus į vieną ar kitą posakį. Darbeliai turėjo būti nespalvoti ir atitikti konkurso temą.

Labai džiugu, kad mūsų mokinių darbeliai atitiko reikalavimus ir buvo įvertinti, jų darbeliai buvo surišti į aplanką ir buvo eksponuojami Šiaulių miesto Povilo Višinskio bibliotekoje gegužės 14 dieną. Konkurse dalyvavo Kamilė Kareivaitė (5 kl.), Raminta Lavrentjevaitė (6 kl.), Viltė Švarcaitė (6 kl.), Lijana Budrytė (8 kl.), Živilė Asnauskaitė (8 kl.), Dovilė Jurkutė (9 kl.). Mokinėms konkursui pasiruošti padėjo anglų k. mokytoja Genovaitė Jonušienė ir informacinių technologijų mokytoja Asta Grauslienė.

Anglų k. mokytoja Genovaitė Jonušienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*