Mokyklą baigė 54 dešimtokų laida

Prieš akis- balti keliai, keleliai…
Lik sveika, mieloji mokykla!
Ant šįryt nuskinto balto žiedo –
Ašarėlė išdavikė, ne rasa.

54-a dešimtokų laida. Auklėtoja Vida Ringienė

Birželio 14 dieną mūsų mokykloje vyko dešimtokų išleistuvės. Tradiciškai ta proga viena klase jaunesni jų draugai surengia atsisveikinimo programą. Šiemet tai darė Egidijaus Pranckevičiaus auklėtiniai.

Direktorius Sigitas Kažukauskas pasveikino dešimtokus baigus vieną gyvenimo etapą – pagrindinę mokyklą, linkėjo sėkmės, siekti svajonių ir nepamiršti mokyklos.

Pradžioje buvo prisiminta ir ekrane parodytas video – dešimtokų daina „Du du du“, įrašyta dar tada, kai jie buvo penktokėliai. Devintokai atkartojo jų šokių judesius.

Išleistuvių šventę organizavo devintokai

Išleistuvių metu buvo įteiktos nominacijos 10-tokams. Devintokai dainavo dainą „Ačiū tau, Veryga“ . Klausydamiesi dainos, dešimtokai buvo sugrąžinti į praeitį: ekrane jie matė save, kokie jie buvo pradinėse klasėse.

Šiemet mokyklą baigė 10 dešimtokų

Skaidrėse perskaityti žodžiai linkėjo mėgautis mažomis gyvenimo saldybėmis ir nebijoti klysti.

Kitų klasių mokiniai  taip pat sveikino dešimtokus: sakė eiles, palinkėjimus, šoko, šeštokai padovanojo net specialiai šiai progai išleistą laikraštuką.

Dešimtokus sveikina penktokai ir septintokai

Aštuntokų linkėjimai dešimtokams

Šventės pabaigoje dešimtokai skaitė testamentą, dainavo išleistuvių dainą, teikė dovanėles mokytojams ir kitiems mokyklos darbuotojams. Vyravo šventiška nuotaika. Tėveliai garsiai plojo, džiaugėsi savo vaikais, braukė ašarėlę.

Dešimtokai „dalija“ mokyklos turtą

9 klasės auklėtojas Egidijus Pranckevičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*