Pereinamoji taurė liko Žadvainiuose

Birželio 11 dieną į mūsų mokyklos stadioną atvyko keturios merginų futbolo komandos varžytis dėl perinamosios taurės: iš Tverų ir Rietavo L.Ivinskio gimnazijų, Šateikių pagrindinės mokyklos ir mūsų mokyklos merginos.

1-ąją vietą ir perinamąją taurę iškovojo mūsų mergaičių komanda, kuri rezultatu 3:0 laimėjo prieš Tverus ir Šateikius ir 2:2 sužaidė lygiosiomis su L.Ivinskio gimnazija. 2-  ąją vietą iškovojo Tverų gimnazistės, kurios rezultatu 2:1 laimėjo prieš Šateikius, 0:3 pralaimėjo mūsų komandai ir 1:1 taikiai sužaidė su L. Ivinskio gimnazistėms. 3- ąją vietą iškovojo Šateikių pagrindnės mokyklos komanda, kuri 1:2 pralaimėjo Tverams (įdomiausiai, kad visus tris įvarčius pelnė šateikiškės – vieną varžovėms ir du į savo vartus. Toks jau futbolas:)), antrose rungtynėse 0:3 pralaimėjo mūsiškėms ir 3:0 laimėjo prieš L. Ivinskio gimazistes. Paskutinės turnyre liko L. Ivinskio gimnazistės.

Mokinės futbolo turnyre, skirtam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, mokyklos direktoriaus buvo apdovanotos medaliais, padėkos raštais ir perinamąją taure. Visos komandos buvo pakviestos atvykti ir kitais metais į futbolo turnyrą.

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*