Mokyklų kovos 2018

Mūsų mokykla dalyvauja konkurse Mokyklų kovos 2018, kurį organizuoja UAB DELFI.

Konkursas pasiekiamas adresu: http://mokyklukovos.delfi.lt/

Į konkurso finalą pateks iš viso 10 mokyklų. 5-ios daugiausiai lankytojų „Patinka“ balsų surinkusios mokyklos ir 5-ios mokyklos, įkėlusios originaliausią nuotrauką. Finalo metu 2018.11.27 iš 10 mokyklų burtų keliu RADISTAI Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius ištrauks 3 mokyklas, kurioms atiteks prizinės vietos. Mokyklos bus apdovanotos konkurso prizais: diskoteka mokykloje su radistais +300 Vilkyškių sūrelių už 1-ą vietą, 5 sūrelių formos sėdmaišiai +300 Vilkyškių sūrelių už 2 ir 3 vietas. Papildomus paguodos prizus gaus pirmosios 50 mokyklų, kurios surinks po 300 balsų.

Kviečiame balsuoti už mūsų mokyklą!

Balsuoti konkurse galima: 2018.10.22 – 2018.11.21.

Rudenėlio šventė

Ruduo – toks nuostabus metų laikas. Nuo medžių krenta auksiniai lapai, kurie primena, jog ateina žiema. Spalio 25 dieną 1-2 klasės mokiniai sukvietė 1-6 klasių moksleivius į ,,Rudenėlio“ šventę. Šventės metu vaikai dainavo, sakė eiles apie rudenį, vaidino pasaką ,,Ropė“. Linksmai įsijungė į ,,Šalnos“ pokalbį, įminė mįsles. Šventėje žaidė žaidimus, vaišinosi duona su obuolių uogiene, kūrė rudenines kompozicijas.

Šventę organizavo 1-2 klasių mokytoja Lina Kerpienė

Viktorina „L.I.K.E.“

Spalio 22 dieną, 7-10 klasių mokiniai smagiai leido laiką viktorinoje pavadinimu -L.I.K.E. Po užkoduotu pavadinimu, kuris reiškia „Leisk išreikšti kiekvieną emociją“, slepiasi prevencinio projekto esmė, kurį mūsų mokykloje vykdo psichologė ir socialinė pedagogė.

Kiekviena komanda paruošė namų darbus – prisistatymą. Mokinių pastabumo prireikė sudedant užkoduotus žodžius, ši užduotis sukėlė bene daugiausia emocijų. Komandos taip pat  vaidino situacijas, įvardino emocijas ir jausmus, ieškojo problemų sprendimo būdų, statant ir griaunant „bokštą“ .  Viktorinos dalyviai, dirbdami komandose ir atlikę smagias kruopštumo, susiklausymo, artistiškumo  bei susikaupimo reikalaujančias užduotis, skubėjo komisijai pateikti atsakymus.

Už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanota ne tik laimėjusi komanda, bet ir visi dalyvavę viktorinoje. Leisime emocijoms reikštis laisvai boulingo takeliuose.

Psichologė Vaida Vaičikauskienė

Dešimtokų komanda susikaupę atsakinėjo į viktorinos klausimus

Devintokės laimėjo bokštelio statymo rungtyje

Jungtinė septintokų-aštuntokų komanda geriausiai dėliojo žodžius

Komisija, suskaičiavusi taškus, nusprendė, kad laimėjo septintokų-aštuntokų komanda.

Lietuvių kalbos pamoka kitaip

Spalio 11 dieną 3-4 klasėje lietuvių kalbos pamoka vyko kitaip – netradicinėje aplinkoje su bibliotekos vedėja Birute. Peržiūrėję filmuką, kaip gimsta knyga, persikėlėme mokytis į biblioteką. Laikas pralėkė greitai. Apibendrindami pamoką mokiniai neslėpė gerų emocijų ir žadėjo aktyviai skaityti knygas. Jokia elektroninė erdvė nepakeis knygos!!!

Pradinių klasių mokytoja Rasa Šilienė

Mokytojų dienos šventės akimirkos

Mokytojų dienos šventę tradiciškai organizavo dešimtokai. Mokytojai sugužėjo į „vunderkindų“ klasę ir tapo mokiniais. Dešimtokai išėjo į klases vesti pamokų.

Dešimtokė Daina moko penktokus ir šeštokus

Dešimtokė Dovilė moko etikos septintokus ir aštuntokus

Matas linksmai bendrauja su pirmokais

Dešimtokė Ovidija bando sudominti priešmokyklinukus