Tinklinio varžybos

2019 01 25 d. Rietavo L. Ivinskio gimnazijos sporto salėje vyko Rietavo savivaldybės mokyklų tinklinio varžybos. Mūsų mokyklos mergaitėms Jurkutei Dovilei, Judeikytei Monikai 10 kl., Asnauskaitei Živilei, Budrytei Lijanai, Lavrentjevaitei Viktorijai 9kl. ir Švarcaitei Viltei 7kl. tai buvo pirmas kartas, kai žaidė tinklinį varžybose. Kadangi žaidėme pirmą kartą, norėčiau pasidžiaugti komandos merginomis, kai kuriomis akimirkomis jos sužaidė atsakingai. Nors ir pralaimėjome Tverų ir L. Ivinskio gimnazistėms, tai buvo gera pamoka mūsų komandai.

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Pergalė zoninėse varžybose

2019 sausio18 dieną Gargžduose vyko Lietuvos kaimo mokyklų merginų futbolo zoninės varžybos. Varžybose varžėsi keturios komandos: Šateikių pagrindinė mokykla, Kartenos daugiafunkcinis centras, Dovilų pagrindinė mokykla ir Žadvainių pagrindinė mokykla. Nugalėtojomis tapo mūsų mokyklos komandos mergaitės: Švarcaitė Donata 8kl., Švarcaitė Viltė, Andrijauskaitė Kamilė, Stončiūtė Kamilė 7kl., Kerpytė Monika, Lenkšaitė Rusnė 6 kl. ir Kasparavičiūtė Dovilė bei Venckutė Evelina 5kl. Mergaitės, kaip nugalėtojos pateko į tarpzonines varžybas. Sėkmės artėjančiose varžybose.

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Sportinių varžybų apžvalga

Sausio 8 dieną Tverų gimnazijoje vyko savivaldybės krepšinio atranka į tarpzonines varžybas. Berniukai pralaimėjo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijai, bet nugalėjo Tverų gimnaziją ir su viena pergale tapo antros vietos laimėtojai, bei iškovojo teisę atstovauti mūsų mokyklą tarpzoninėse varžybose. Mergaitėms sekėsi puikiai, jos tapo čempionėmis ir pateko į tarpzonines varžybas.

Sausio 10 dieną Rietave vyko krepšinio tarpzoninės varžybos. Mūsų berniukai iškovojo trečiąją vietą ir į finalą nepateko. Mergaitės nugalėjo Švėkšnos Saulės gimnaziją ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnaziją ir tapo čempionėmis, bei pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas, kurios vyks Druskininkuose. Linkime mergaitėms sėkmės.

Sausio 11 dieną mūsų mergaitės kovojo mažojo futbolo tarpzoninėse varžybose tarp miesto mokyklų. Mergaitės pasiekė puikių rezultatų, jos iškovojo pirmąją vieta ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių tarp miesto mokyklų finalines varžybas, kurios vyks Jonavoje. Mergaitės rezultatu 9:1 nugalėjo Plungės rajono Šateikių pagrindinę mokyklą ir 8:2 Daugėlių pagrindinę mokyklą iš Kuršėnų. Finalinės varžybos vyks sausio 31 dieną Jonavoje. Mergaičių laukia rimtas jėgų išbandymas. Linkime mergaitėms gerų startų.

Mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Paminėta Laisvės gynėjų diena

Penktadienį, sausio 11 d., mūsų mokykloje buvo prisiminti 1991 metų sausio 13 – osios įvykiai. Tuo tikslu, istorijos mokytoja R. Mėčienė pakvietė susimąstyti apie įvykių prasmę. 9 klasės mokinė L.Budrytė perskaitė žuvusiųjų pavardes. Visa mokykla sugiedojo Lietuvos himną, ant palangės uždegtos žvakutės. Mokykloje išleistas stendas.

Istorijos mokytoja R. Mėčienė