Sportinių varžybų apžvalga

Sausio 8 dieną Tverų gimnazijoje vyko savivaldybės krepšinio atranka į tarpzonines varžybas. Berniukai pralaimėjo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijai, bet nugalėjo Tverų gimnaziją ir su viena pergale tapo antros vietos laimėtojai, bei iškovojo teisę atstovauti mūsų mokyklą tarpzoninėse varžybose. Mergaitėms sekėsi puikiai, jos tapo čempionėmis ir pateko į tarpzonines varžybas.

Sausio 10 dieną Rietave vyko krepšinio tarpzoninės varžybos. Mūsų berniukai iškovojo trečiąją vietą ir į finalą nepateko. Mergaitės nugalėjo Švėkšnos Saulės gimnaziją ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnaziją ir tapo čempionėmis, bei pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas, kurios vyks Druskininkuose. Linkime mergaitėms sėkmės.

Sausio 11 dieną mūsų mergaitės kovojo mažojo futbolo tarpzoninėse varžybose tarp miesto mokyklų. Mergaitės pasiekė puikių rezultatų, jos iškovojo pirmąją vieta ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių tarp miesto mokyklų finalines varžybas, kurios vyks Jonavoje. Mergaitės rezultatu 9:1 nugalėjo Plungės rajono Šateikių pagrindinę mokyklą ir 8:2 Daugėlių pagrindinę mokyklą iš Kuršėnų. Finalinės varžybos vyks sausio 31 dieną Jonavoje. Mergaičių laukia rimtas jėgų išbandymas. Linkime mergaitėms gerų startų.