Mūsų kasdieninis gyvenimas – tai nuolatinės varžybos

Vasario 28 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių rinktinė komanda vyko į Rietavo L.Ivinskio gimnaziją, kur dalyvavo estafečių varžybose ,, Drąsūs, stiprūs, vikrūs “ ir grįžo apdovanoti III vietos diplomais. Žaidimas mums padėjo save išbandyti ir įvertinti už mokyklos ribų. Bus kur tobulėti! Varžybose sužaisime dar ne kartą, tad laikykitės konkurentai!

Pradinių klasių mokytoja Rasa Šilienė

Moksleiviai pramogavo batutų parke

Vasario 27 dieną mūsų mokyklos 15-os mokinių grupė vyko į Klaipėdos batutų pramogų centrą „SKYPARK“, kur smagiai praleido laiką. Tai Klaipėdos Socialinių mokslų studentų dovana, kurią buvo gavę Kalėdinio Protmūšio dalyviai.

Valentino diena

Vasario 14 dieną mokykloje šventėme Valentino dieną. Dalyvavo berniukų ir mergaičių komandos. Renginio pradžioje prisiminta kokia tai diena ir kodėl švenčiama. Vėliau dalyviai atliko įvairias užduotis. Labiausiai patiko ir daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė užduotis, kai berniukai lenktyniavo apsiavę aukštakulnius batelius, o mergaitės vyriškus 46 dydžio guminius batus. Laimėjo mergaičių komanda, bet visi draugiškai pasidalijo prizus – šokoladines širdutes . Renginį vedė dešimtokės Dovilė ir Ovidija.

Renginį organizavo mokinių klubo „Išgirsk draugą“ narė Monika Judeikytė ir vadovas Egidijus Pranckevičius

Pergalė tarpzoninėse varžybose

Vasario 8 d. Rietave vyko Lietuvos kaimo mokyklų merginų futbolo tarpzoninės varžybos. Varžybose varžėsi keturios komandos: Šiaulių r. Meškuičių gimnazija, Šilalės raj. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, Klaipėdos raj. Dovilų pagrindinė mokykla ir Žadvainių pagrindinė mokykla. Nugalėtojomis tapo mūsų mokyklos mergaitės: Švarcaitė Donata, Simonaitytė Darja 8 kl., Švarcaitė Viltė, Stončiūtė Kamilė, Andrijauskaitė Kamilė 7kl., Lenkšaitė Rusnė, Kerpytė Monika 6kl., Kasparavičiūtė Dovilė 5kl. Mergaitės, kaip nugalėtojos pateko į finalines varžybas, kuriose dėl apdovanojimų kovos su stipriausioms Lietuvos kaimo mokyklų komandomis. Linkim finalinėse varžybose iškovoti medalius.

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Cepelinų diena

Klubo „Išgirsk draugą“ nariai vasario 5 dieną paminėjo tarptautinę cepelinų dieną. Mokiniai patys gamino ir virė cepelinus. Kai kuriems tai buvo pirmas kartas, todėl klubo nariai, turintys patirtį, padėjo tiems, kurie nemokėjo gaminti. Cepelinais buvo pavaišinti ir mokytojai, ir pavaduotoja, ir direktorius. Cepelinai gavosi puikūs. Ačiū virėjai Rasai už pagalbą.

Klubo „Išgirsk draugą“ vadovas Egidijus Pranckevičius

Lietuvos mokyklų žaidynės

Mūsų mokyklos mergaitės praėjusią savaitę dalyvavo Jonavoje futbolo ir Druskininkuose krepšinio Lietuvos moksleivių finalinėse varžybose, kuriuose dalyvavo pačios stipriausios Lietuvos mokyklų mergaičių komandos. Futbolo varžybose iškovojo ketvirtąją vietą, o krepšinio -devintąją. Futbolo varžybose Jonavoje mūsų mokyklai ir Rietavo savivaldybei atstovavo Donata Švarcaitė, Darija Simonaitytė 8kl., Viltė Švarcaitė, Kamilė Stončiūtė, Kamilė Andrijauskaitė 7 kl., Kerpytė Monika, Lenkšaitė Rusnė 6kl., Kasparavičiūtė Dovilė ir Venckutė Evelina 5kl. Krepšinio varžybose Druskininkuose žaidė Judeikytė Monika, Jurkutė Dovilė 10 kl., Švarcaitė Viltė ir Andrijauskaitė Kamilė 7kl. Mergaitės rungtyniavo pagirtinai, sėkmės artėjančiose varžybose.

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas.