Iškovotas sidabras futbolo 5×5 finalinėse varžybose

Kovo 1 dieną Jonavoje vyko mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių futbolo 5×5 finalinės varžybos.

Pirmose varžybose mūsų mergaitės rezultatu 1:2 pralaimėjo būsimoms čempionėms Jonavos r. Ruklos J.Stanislausko mokyklos- daugiafunkcio centro komandos mergaitėms. Labai liūdna, kad merginos paskutinę minutę praleido įvartį, kuris nulėmė, kad mūsų merginos netapo čempionėmis. Antrose varžybose mergaitės užtikrintai rezultatu 7:1 nugalėjo Jurbarko r. Klausučių S.Santvero pagrindinės mokyklos komandą. Paskutinėse varžybose, kovojant su Ukmergės r. Vidiškių pagrindinės mokyklos komanda, sprendėsi likimas dėl 2 ir 3 vietos. Mūsų mokyklai užteko lygiųjų. Po 1-o kėlinio mergaitės pirmavo 2:0, tačiau iki varžybų pabaigos tokios persvaros išsaugoti nepavyko. Varžybos baigėsi rezultatu 3:3 ir mūsų mergaičių komanda – Lietuvos vicečempionės.

Mūsų mergaitės antri metai iš eilės patenka į finalines varžybas tiek už miesto mokyklas, tiek už kaimo ir grįžta su apdovanojimais. Šiemet merginos iškovojo gražuolę taurę, gavo diplomus, medalius ir sportinius marškinėlius su Lietuvos mokyklų žaidynių simbolika. Tai istorinis pasiekimas ne tik Žadvainių pagrindinėje mokykloje, bet ir Rietavo savivaldybėje. Šiuos laimėjimus iškovojo: penktokės Dovilė Kasparavičiūtė, Evelina Venckutė, šeštokės Monika Kerpytė, Rusnė Lenkšaitė, septintokės Kamilė Andrijauskaitė, Kamilė Stončiūtė, Viltė Švarcaitė, aštuntokės Donata Švarcaitė, Darija Simonaitytė.

Dėkojame kūno kultūros mokytojui Augustui Šlimui už mergaičių paruošimą ir linkime sėkmės tolesnėse varžybose.