Paminėta Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Ta proga mokyklos koridoriuje buvo išleistas stendas ir sukurtas plakatas. Šeštokai ir dešimtokai išmėgino savo jėgas sprendžiant galvosūkius. Paaiškėjo, kad geriausiai į pateiktus klausimus atsakė šeštokas Adomas Jankauskas ir dešimtokė Živilė Asnauskaitė. Jie gavo po skanų čiulpinuką.

Anglų k. mokytoja Genovaitė Jonušienė

Laivu po Nemuno deltą

Rugsėjo 25 dieną 5-10 klasių mokiniai plaukė laivu „Šturmai“ po Nemuno deltą. Ekskursijos laivu metu mokiniai susipažino su Nemuno deltos augmenija ir gyvūnija, sužinojo laivavedžių profesijos ypatumus, laivų ir jachtų skirtumus. Mokiniai patyrė nepakartojamų įspūdžių .

Pradinukų ekskursija laivu

Rugsėjo 24 d. pradinių klasių mokiniai plaukė laivu po Nemuno deltą iš Minijos kaimo Šilutės rajone. Ekskursijos metu susipažino su etnine Minijos kaimo architektūra, Nemuno deltos augmenija ir gyvūnija. Mokinius lydėjo pradinių klasių mokytojos Rasa Šilienė ir Lina Kerpienė.

Europos paveldo diena

Rugsėjo 20 d. dešimtokai Lijana B., Mantas S,  Vakarė E. ir aštuntokė Kamilė A. kartu su istorijos mokytoja Ramute Mėčiene  dalyvavo „ Europos paveldo dienų 2019“, renginiuose Rietave. Atvykome į renginio atidarymą, kuris vyko prie kunigaikščių Oginskių paminklo dvaro sodyboje. Vėliau dalyvavome eisenoje ir XIV tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Kunigaikščių Oginskių kultūrinės, politinės veiklos pėdsakai“. Šią šventinę dieną buvo galimybė išmokti polonezo žingsnius, lietuvių liaudies šokius, o konferencijoje garbūs svečiai padėjo pagilinti savo žinias.


Istorijos mokytoja Ramutė Mėčienė

Rugsėjo 1-osios šventė

Šventės vedėjos devintokės Darija ir Donata
Dešimtokai į salę palydi pirmokus
Pirmokai jaučiasi nedrąsiai
Kiekvienam pirmokui po dovanėlę įteikia mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas ir pavaduotoja Vilma Gusčiuvienė
Dešimtokų sveikinimo žodis
Ačiū tėveliams už tai, kad jų vaikai mokosi mūsų mokykloje
Mokyklos darbuotojai pasiruošę naujiems mokslo metams