Seminare dalyvavo Rietavo savivaldybės mokyklų mokytojai

Spalio 30 dieną mokykloje įvyko projekto ,,Lyderių laikas 3″ renginys ,,Žmogaus saviugdos aktyvūs mokymosi metodai“. Jį vedė Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentė Sigita Burvytė. Renginyje dalyvavo pedagogai iš Rietavo L. Ivinskio gimnazijos, Tverų gimnazijos, Medingėnų skyriaus ir mūsų mokyklos. Renginio metu mokytojai ne tik sužinojo apie aktyvius mokymosi metodus, bet ir praktiškai keletą jų išbandė. Ačiū lektorei už be galo įdomų ir naudingą renginį, su jumis laikas pralėkė nepastebimai.

Mokytoja Genovaitė Jonušienė

Rudenėlio šventė

Spalio 25 dieną mokyklos mažieji susirinko į tradicinę Rudenėlio šventę. Dainose, žaidimuose, eilėraščiuose atsispindėjo svarbiausi rudens įvykiai: išskrendantys paukščiai, krentantys lapai, lietūs, vėjai… Buvo surengta rudens gėrybių parodėlė. AČIŪ sakome mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, dalyvavusiems šventėje, padėjusiems pasirūpinti rudens gėrybėmis.

Pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė

Penktokų krikštynos

Spalio 21 dieną mokykloje vyko penktokų krikštynos. Jas organizavo 10 klasės mokiniai. Dešimtokai atėjo į penktokų klasę ir pasakė, kad, norint tapti tikrais „dideliais“ mokiniais, reikia būti pakrikštytais. Buvo paskelbtos užduotys, kurios sukėlė daug smagaus juoko ir šurmulio. Atlikus užduotis, visi penktokai, suklupdyti ant žirnių, davė priesaiką.

Visi penktokai gavo krikšto vaišių – po riestainių vėrinį ir saldainių. Taip penktokai tapo „pripažintais“ šios mokyklos vyresniųjų klasių mokiniais.

10-okų auklėtoja Ramutė Mėčienė

Mokytojų dienos šventės akimirkos

Šypsenos diena

Žadvainių mokykloje spalio 2 dieną klubo „Išgirsk draugą“ nariai kartu su kitais mokyklos mokiniais ir mokytojais paminėjo tarptautinę šypsenos dieną, kuri  švenčiama nuo 1999 m. Šią dieną padėjome atsirasti bent vienai šypsenai. Dalinomės šypsenomis, kabinome ir nešiojome šypsenėlės ženklą – geltoną saulytę su taškeliais: akimis ir šypsena.

Klubo „Išgirsk draugą“ vadovas Egidijus Pranckevičius

Dešimtokai šypsosi