Arbatėlės popietė

Spalio 22 dieną mokykloje mažieji surengė ARBATOS ŠVENTĘ. Vaikai sužinojo apie arbatų paruošimą, jos naudą. Deklamavo eilėraščius apie rudenį, dainavo. Visi džiaugėsi galėdami žvarbią dieną sušilti prie arbatos bei sužinoti kažką naujo.

Pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė

Karjeros ugdymo pažintinė ekskursija

Spalio 14 d. 9-10 klasių mokiniai vyko į karjeros ugdymo pažintinę ekskursiją Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje. Jos metu mokiniai susipažino su įvairiomis profesijomis – fotografo, vizualinės reklamos gamintojo, automobilių mechaniko, kosmetiko, kompiuterinių tinklų derintojo, programuotojo.

9-10 klasių auklėtoja Genovaitė Jonušienė

Išvyka į šokolado muziejų

Spalio 6 dieną, 5-6 ir 7 klasių mokiniai apsilankė Šiaulių šokolado muziejuje „Rūta”. Mokiniai susipažino su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinojo, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Mokiniai išgirdo apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Šokolado dirbtuvėlėse mokiniai trumpam tapo tikrais šokolado meistrais. Iš skirtingų rūšių šokolado ir įvairių ingridientų mokiniai pasigamino savo šokoladinius skanumynus.

Iš išvykos grįžome su savo gamintais saldainiais – lauktuvėmis, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos!

Kelionę organizavo 5, 6, 7 klasių auklėtoja Aistė Augustinavičiūtė

Mokytojų dienos šventė

Ar sunku būti mokytoju? Tą ir bandė išsiaiškinti mokyklos dešimtokai, pakeitę mokytojus per jų profesinę dieną spalio 5-ąją. Pakvietę mokytojus į papuoštą ,,pradinukų“ klasę, dešimtokai vedė pamokas visiems mokiniams.

Dešimtokas Modestas auklėjo pačius mažiausiuosius ir „ėjo direktoriaus pareigas“

Tas jiems sekėsi puikiai, nors kartais reikėjo kviestis ir naująjį direktorių Modestą į pagalbą. O mokytojai tuo tarpu mokėsi vaidinti, piešti, kūrė ketureilius per lietuvių kalbos pamoką, aplankė mokyklos bibliotekoje organizuotą parodėlę. Sulaukę netikėto svečio Rietavo savivaldybės mero A. Černeckio, kartu su juo nusifotografavo, aptarė įvairius aktualius klausimus.

Mokytojus atvyko pasveikinti Rietavo meras Antanas Černeckis
Dešimtokė Kamilė moko pirmokus ir ketvirtokus
Romas vedė pamokas antrokų ir trečiokų klasėje
Viltė bendrauja su penktokais ir šeštokais
Jonas moko septintokus matematikos

Po to visi rinkosi mokyklos salėje, kur vyko pagrindinis renginys. Mokytojai turėjo susiskirstyti į komandas, prisistatyti, paskui įveikti įvairias užduotis – perduoti kiaušinį vienas kitam su savo atsineštu šaukštu (prieš tai išsiaiškinę, kieno šaukštas didžiausias), atspėti, kieno portretas yra nupieštame piešinyje, kurį piešė per dailės pamoką, bandė išsiaiškinti, kas turi taikliausią rankelę. Daug juoko sukėlė paskutinė užduotis, kai turėjo suvaidinti pasirinktą pasaką, kurią jie atliko nuostabiai. Mokytojai įveikę visas užduotis, buvo apdovanoti – gavo saldžių prizų, jiems buvo suteiktos nominacijos, o mokyklos žurnalistai įteikė šia proga išleistą laikraštį.

Šventės organizatoriai dešimtokai su mokytojais

Renginį organizavo 10-os klasės auklėtoja Genovaitė Jonušienė su auklėtiniais.