Mokytojų dienos šventė

Ar sunku būti mokytoju? Tą ir bandė išsiaiškinti mokyklos dešimtokai, pakeitę mokytojus per jų profesinę dieną spalio 5-ąją. Pakvietę mokytojus į papuoštą ,,pradinukų“ klasę, dešimtokai vedė pamokas visiems mokiniams.

Dešimtokas Modestas auklėjo pačius mažiausiuosius ir „ėjo direktoriaus pareigas“

Tas jiems sekėsi puikiai, nors kartais reikėjo kviestis ir naująjį direktorių Modestą į pagalbą. O mokytojai tuo tarpu mokėsi vaidinti, piešti, kūrė ketureilius per lietuvių kalbos pamoką, aplankė mokyklos bibliotekoje organizuotą parodėlę. Sulaukę netikėto svečio Rietavo savivaldybės mero A. Černeckio, kartu su juo nusifotografavo, aptarė įvairius aktualius klausimus.

Mokytojus atvyko pasveikinti Rietavo meras Antanas Černeckis
Dešimtokė Kamilė moko pirmokus ir ketvirtokus
Romas vedė pamokas antrokų ir trečiokų klasėje
Viltė bendrauja su penktokais ir šeštokais
Jonas moko septintokus matematikos

Po to visi rinkosi mokyklos salėje, kur vyko pagrindinis renginys. Mokytojai turėjo susiskirstyti į komandas, prisistatyti, paskui įveikti įvairias užduotis – perduoti kiaušinį vienas kitam su savo atsineštu šaukštu (prieš tai išsiaiškinę, kieno šaukštas didžiausias), atspėti, kieno portretas yra nupieštame piešinyje, kurį piešė per dailės pamoką, bandė išsiaiškinti, kas turi taikliausią rankelę. Daug juoko sukėlė paskutinė užduotis, kai turėjo suvaidinti pasirinktą pasaką, kurią jie atliko nuostabiai. Mokytojai įveikę visas užduotis, buvo apdovanoti – gavo saldžių prizų, jiems buvo suteiktos nominacijos, o mokyklos žurnalistai įteikė šia proga išleistą laikraštį.

Šventės organizatoriai dešimtokai su mokytojais

Renginį organizavo 10-os klasės auklėtoja Genovaitė Jonušienė su auklėtiniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*