Kalėdinis karnavalas

Šiandien mūsų mokykloje vyko 5-10 klasių Kalėdinis karnavalas „Pasaulio šalių Kalėdos“, kurį organizavo mokyklos mokinių klubas „Išgirsk draugą“. Nenaudėlis Grinčas pavogė iš mokinių Kalėdų senelio atneštas dovanas, tačiau renginio pabaigoje mokiniai jį rado ir grąžino mokiniams jų dovanas.

Renginio metu kiekviena klasė parengė įspūdingus pasirodymus iš įvairiausių kraštų: Laplandijos, Afrikos, Indijos, Japonijos, Ispanijos. Klasės paruošė vaidinimus su šokiais, dainomis ir net korida. Visi kartu žaidėme žaidimą, „Grinčas, kuris pavogė Kalėdas“ į šį užsiėmimą buvo įtraukti visi renginio dalyviai. Įtarinėjome, kas galėtų būti užsislėpę Grinčai ir mums pavyko juos išaiškinti. Taip pat renginio metu buvo apdovanojama gražiausia Kalėdinė klasė, kurią pelnytai laimėjo 5-6-okai.

Mokinių Kalėdiniai kostiumai taip pat neliko nepastebėti, gražiausio kostiumo rinkimus laimėjo Modestas Asnauskas, kuris buvo persirengęs Grinču.

Renginio metu klubo „Išgirsk draugą“ nariai visus išjudino su Kalėdiniu flashmob šokiu. Šventės eigoje mokyklos bendruomenei buvo išdalinti Kalėdinio pašto laiškai, kurie buvo rašomi ir siunčiami visą gruodžio mėnesį.

Renginį organizavo mokinių klubo „Išgirsk draugą “ vadovė Aistė Augustinavičiūtė ir klubo nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*