Kategorija: Išvykos

Nesėkmingos futbolo zoninės varžybos Palangoje

Mūsų mokyklos berniukų komandai, dalyvavusiai Lietuvos miestų mokyklų futbolo varžybose gruodžio 7 dieną, susiklostė nesėkmingai. Berniukai pralaimėjo Palangos Baltijos pagrindinei mokyklai 12:1, Plungės Ryto pagrindinei mokyklai 11:0 ir varžybų nugalėtojai Kretingos Pranciškonų gimnazijai 5:0 , iškovojo 4-ąją vietą ir į tarpzonines varžybas nepateko. Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai: Asnauskas Modestas, Liūlys Mantas, Romanovas Romas , Jašinskas Lukas, Liutkus Ignas 7kl., Jenkus Gabijus, Liatukas Kęstutis, Martinavičius Giedrius 5 kl. ir 4kl. mokinys Nedas Judeikis. Berniukai dar žais zoninėse varžybose tarp kaimo mokyklų. Sėkmes artėjančiose varžybose.

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Konferencija „Mano pasaulis“

Gruodžio 7 d. mūsų mokykla dalyvavo pradinių klasių mokinių konferencijoje ,,Mano pasaulis“. Pradinukės Inesa Kasparavičiūtė ir Roma Kromelytė pasakojo apie savo kaimą. Mokinės buvo apdovanotos diplomais ir saldainiais. Mokines paruošė pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė.

Mergaitės vėl pirmos

Š.m. lapkričio 30 d. Klaipėdos Knačio sporto mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mergaičių zoninės futbolo varžybos. Mūsų mokyklos mergaitės: aštuntokė Švarcaitė Donata, septintokės Švarcaitė Viltė, Andrijauskaitė Kamilė, Urbonaitė Kamilė, Stončiūtė Kamilė, penktokės Kasparavičiūtė Dovilė, Venskutė Evelina ir šeštokė Kerpytė Monika, įveikusios Klaipėdos licėjaus komandą 5:0 ir Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją 7:0, vėl iškovojo pirmąją vietą ir teisę atstovauti Lietuvos mokyklų futbolo tarpzoninėse žaidynėse. Mūsų mokyklos mergaitės šaunuolės – varžybose įmušė 12 įvarčių ir nepraleido į savo vartus nei vieno. Sėkmės tarpzoninėse varžybose.

Mergaites treniruoja kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas.

Mūsų mergaitės – Lietuvos futbolo 2018 apdovanojimuose!

Mes turime kuo didžiuotis! Net trys mūsų mokyklos mokinės (Monika Judeikytė 10 kl., Donata Švarcaitė 8 kl., Viltė Švarcaitė 7 kl.), kurios atstovavo futbolo klubą Gargždų ,,Banga“, tapo Lietuvos futbolo federacijos 2018 metų A lygos bronzos medalių laimėtojomis. Lapkričio 29 dieną jos dalyvavo Kėdainių arenoje geriausių Lietuvos futbolo bendruomenių apdovanojimo šventėje. Šaunuolės! Linkime sėkmingų startų ateityje!

Mokytoja Genovaitė Jonušienė

Aštuntokė Donata Švarcaitė

Donata Švarcaitė (stovi antra iš kairės) ir Viltė Švarcaitė (stovi pirma iš dešinės)

Futbolistai pateko į zonines varžybas

Lapkričio 23 d. mūsų mokyklos mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo mažojo futbolo 5×5 varžybose Tveruose. Mums sekėsi puikiai, laimėjome pirmas vietas ir patekome į zonines varžybas. Šį penktadienį (30 d.) mergaičių komanda vyksta į Klaipėdą. Linkime sėkmės ir medalių!

Kasparavičiūtė Inesa 4 kl.

Kvadrato varžybos

Š.m. lapkričio 14 d. Rietavo L. Ivinskio gimnazijoje vyko 2006 m. ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybos. Mergaičių komanda iškovojo trečią vietą. Mergaitės po atkaklios kovos 2:1 nusileido Tverų ir Rietavo gimnazistėms, bet 2:0 laimėjo prieš Medingėnų mokyklą. Berniukai 2:0 pralaimėjo Tverų ir L. Ivinskio gimnazistams ir užėmė trečią vietą.

Dalyvavome žemaitiškų skaitymų konkurse

2018 m. lapkričio 9 dieną mūsų mokyklos pradinių klasių moksleivės dalyvavo Rietavo savivaldybės kultūros centre vykusioje tradicinėje žemaitiškai skaitančių vaikų ir suaugusių šventėje –  konkurse ,,Skaitima žemaitiška‘. Dalyvavo pirmokė Evelina Martinavičiūtė, trečiokė Roma Kromelytė, ketvirtokė Inesa Kasparavičiūtė. Evelina Martinavičiūtė užėmė II vietą priešmokyklinio ugdymo ir 1-4 klasių grupės tarpe. Ji su kitais konkurso nugalėtojais vyks į regioninį visos Žemaitijos konkursą, kuris vyks Skuode. Mergaites konkursui ruošė 1-2 klasių mokytoja Lina Kerpienė ir 3-4 klasių mokytoja Rasa Šilienė.

Dalyvavome Europos paveldo dienų renginyje

Rugsėjo 21 dieną mūsų mokyklos mokinių būrelis dalyvavo Europos paveldo dienų renginyje. Pirmiausia apžiūrėjome Manto Viržinto ir muziejaus lauko foto ekspozicijas, išklausėme darbų pristatymą. Paskui dalyvavome eisenoje pažintiniais – rekreaciniais Rietavo parko maršrutais. Prie kunigaikščių Oginskių paminklo išklausėme Rietavo savivaldybės mero ir svečių sveikinimus, pasivaišinome skautų arbata ir nuėjome klausytis tarptautinės mokslinės konferencijos „Kunigaikščių Oginskių kultūrinės, politinės veiklos pėdsakai“. Tai buvo puiki proga mokiniams pagilinti savo krašto žinias ir suvokti, kad Rietavas turi gražią ir garbingą praeitį.