Kategorija: Išvykos

Mokiniai keliavo po gimtinę

Baigiantis mokslo metams klasių vadovai su savo auklėtiniais organizavo išvykas po gimtinę.

Devintokai su auklėtoja Ramute Mėčiene buvo išvykę į Klaipėdą. Čia kultūringai praleido dieną. Kino salėje pažiūrėjo filmą, jį aptarė ir įvertino, vėliau išvyko pramogauti į Sky Parką. Grįžo patenkinti ir pilni įspūdžių.

Birželio 17 d. 7-8 klasių mokiniai su auklėtoja Genovaite Jonušiene aplankė Medvėgalio piliakalnį, Paršežerio stovyklavietę ir Kelpšaičių parką, kuriame smagiai praleido laiką.

Mokytoja Lina Černeckienė su auklėtiniais 5-okais ir 6-okais birželio 19 dieną vyko į Klaipėdos zoologijos sodą. Visus džiugino geras oras ir gaivus ežero vanduo.

Baigėsi pradinių klasių mokinių stovykla

Birželio 10 – 14 dienomis pradinių klasių mokiniams vyko vasaros stovykla ,, Kaip gera ir smagu būryje linksmų draugų“. Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,, Pažink Plungės parką aktyviai“, vyko į Lopaičių piliakalnį, buvo įvairios užduotys bei žaidimai gamtoje.

Stovyklautojams vadovavo pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė

Lengvosios atletikos varžybos

Mūsų mokyklos moksleiviai sėkmingai dalyvavo paskutinėse šių metų Rietavo savivaldybės organizuojamose varžybose. Geriausiai sekėsi Švarcaitei Viltei 7kl. mokinei 400 bėgime, Švarcaitei Donatai 8 kl. mokinei šuolio į aukštį rungtyje, estafetiniame bėgime 4×100 m Švarcaitei Viltei, Švarcaitei Donatai, septintokei Andrijauskaitei Kamilei ir penktokei Kasparavičiūtei Dovilei. Mergaitės minėtose rungtyse iškovojo pirmąsias vietas. Antrąsias vietas iškovojo 100 m bėgime dešimtokė Monika Judeikytė, devintokė Živilė Asnauskaitė šuolio į aukštį, septintokė Viltė Švarcaitė šuolio į tolį, dešimtokė Daina Budrytė rutulio stūmimo ir 1000 m bėgime Monika Judeikytė. Trečiąsias vietas iškovojo penktokė Dovilė Kasparavičiūtė 100 m bėgime, 400 m bėgime dešimtokas Matas Brazas, devintokas Deividas Rupšys rutulio stūmimo ir dešimtokas Armandas Andrijauskas šuolio į tolį rungtyje.

Donata Švarcaitė pirmavo šuolio į aukštį rungtyje

Kamilė Andrijauskaitė 4×100 m rungtyje

Viltė Švarcaitė liko antra šuolio į tolį rungtyje
Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas (dešinėje) duoda startą vaikinams

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Žygis partizanų takais

Birželio 10 d. istorijos mokytoja Ramutė Mėčienė organizavo 5-10 klasių mokiniams netradicinę ugdymo dieną – žygį partizanų takais.

Sveikiname keturkovės dalyves

Š.m. gegužės 16 d. Palangoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriuose varžėsi ir mūsų mokyklos mergaitės: V. Švarcaitė, K. Andrijauskaitė, D. Kasparavičiūtė, R. Lenkšaitė ir E. Venckutė. Geriausiai sekėsi 7 kl. mokinei V. Švarcaitei, kuri keturkovės varžybose iškovojo antrąją vietą. Viltė 60 m. nubėgo per 9.20 s, į tolį nušoko 4.50 m., kamuoliuką numetė 36.84 m. ir 500 m. prabėgo per 1.33,5 min.

Pirmos keturkovės varžybose

Gegužės 8 dieną Rietavo L. Ivinskio gimnazijos stadione įvyko Rietavo savivaldybės mokyklų keturkovės ir pradinukų trikovės varžybos. Mūsų mokyklos mergaitės, gimusios 2005 metais ir jaunesnės iškovojo 1-ąją vietą, o berniukai – trečiąją. Mergaitės rungtyniavo keturiose rungtyse: šuolio į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko metimo, 60 m ir 500 m bėgimo rungtyje. Antrąją vietą iškovojo Tverų gimnazistės, o trečiąją – L.Ivinskio gimnazistės. Mūsų mergaitės pateko į tarpzonines varžybas, kurios vyks Palangoje. Mergaičių komandą sudarė: septintokės Švarcaitė Viltė, Andrijauskaitė Kamilė, Stončiūtė Kamilė, šeštokė Lenkšaitė Rusnė, penktokės Kasparavičiūtė Dovilė ir Evelina Venskutė. Pradinukų mergaitės ir berniukai iškovojo trečiąją vietą ir į tolimesnį etapą nepateko. Pradinukai rungtyniavo trijuose rungtyse: 30 m bėgime, kamuoliuko metime ir šuolio į tolį rungtyje .

Mergaičių komanda prie starto linijos
Startuoja pradinukės

Apdovanotos čempionės

Balandžio 30 d. mūsų LadyGolo čempiones pasveikino Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis. Į Savivaldybę drauge su kūno kultūros vyr. mokytoju Augustu Šlimu ir mokyklos direktoriumi Sigitu Kažukausku atvykusioms merginoms, taręs pasveikinimo žodį ir pagyręs sportininkes, meras įteikė padėkos raštus ir dovanų čekius.

Lietuvos čempionės

Balandžio 18 d. Prienuose vyko Lietuvos futbolo federacijos organizuojamos Ladygolo finalinės varžybos. Telšių apskričiai 8 klasių grupėje atstovavo Žadvainių pagr. mokyklos komanda. Finale rungėsi 10 komandų iš visos Lietuvos. Mūsų merginoms burtu keliu teko kovoti su Šiaulių apskrities nugalėtojomis Skaisgirio gimnazijos merginomis. Varžybas pradėjome pirmieji, tad teko anksti išvykti. Mergaitės po kelionės neparodė geriausio futbolo, bet laimėjo rezultatu 2:0. Toliau stebėjome kitų komandų kovas, kol atėjo mūsų eilė rungtyniauti. Antros priešininkės – mums gerai pažįstamos Klaipėdos apskrities čempionės Dovilų pagrindinės mokyklos mergaitės. Čia merginos pademonstravo charakterį ir įtikinamai nugalėjo varžoves rezultatu 5:1.

Tapusios pogrupio nugalėtojomis, tiesiausiu keliu pateko į pusfinalį ir laukė savo varžovių. Pusfinalyje paaiškėjo, kad teks kovoti su Anykščių A.Baranausko pagrindinės mokyklos komanda. Varžybos susiklostė puikiai, 6:0 nugalėjom priešininkes ir mes jau finale. O ten, gana netikėtai rezultatu 2:0 nugalėjusios Vilkijos komandą, į finalą pateko Švenčionėlių progimnazija.

Finalas laukė atkaklus, bet merginos susikaupusios pradėjo varžybas ir pirmavo 3:0 po pirmojo kėlinio. Antrajame kėlinyje priešininkės sumažino atsilikimą iki minimumo, bet pavyti mūsų nesugebėjo, tad rezultatas 3:2 ir mes, Lietuvos čempionės. Tai istorinis įvykis mūsų mokyklai ir savivaldybei bei apskričiai. Rietavo savivaldybės atstovės pirmą kartą tapo Lietuvos čempionėmis.

Po pergalės laukė gausūs prizai bei apdovanojimai. Tai sportinės aprangos komplektai, gražuolė nugalėtojų taurė ir medaliai, 10 sėdmaišių, 15 bilietų į futbolo rungtynes su Liuksemburgu bei pagrindinis prizas – kelionė į Žadvainius su pilnu vaišių limuzinu.

Merginos labai džiaugėsi pergale ir prizais bei kelione namo su išsvajotu limuzinu. Geriausia komandos žaidėja tapo Donata Švarcaitė, bet ji savo noru prizą perleido sesei Viltei Švarcaitei. Naudingiausia ir geriausia viso turnyro žaidėja tapo mūsų komandos lyderė Donata Švarcaitė.

Grįžę į mokyklą, buvom maloniai nustebinti mokytojų, tėvų ir moksleivių gražiu sutikimu ir pasveikinimu. Po gražaus sutikimo limuzinas išvežiojo mergaites į namus. Istorinį rezultatą pasiekė: Viltė ir Donata Švarcaitės, Kamilė Stončiūtė, Kamilė Andrijauskaitė, Dovilė Kasparavičiūtė, Rusnė Lenkšaitė, Monika Kerpytė, bei Evelina Venckutė. Ačiū mokytojui Augustui Šlimai už komandos paruošimą. Šita pergalė ilgai išliks mūsų mokyklos prisiminimuose.

Mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas.