Kategorija: Konkursai

Iškovota II-a vieta zoninėse kvadrato varžybose

Lapkričio 9 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto salėje vyko Rietavo bendrojo ugdymo mokyklų kvadrato varžybos 2005 metų gimimo ir jaunesnių mokinių. Žadvainių pagrindinės mokyklos berniukų komanda pralaimėjo Ivinskio gimnazijos ir Tverų gimnazijos berniukams ir iškovojo III-ą vietą.

Puikiai sekėsi mūsų mergaičių komandai, kuri rezultatu 2:0 nugalėjo Tverų gimnazijos ir 2:0 Rietavo L.Ivinskio gimnazijos mergaites ir iškovojo I-ą vietą, įgydama teisę atstovauti Rietavo savivaldybei zoninėse varžybose tarp miesto mokyklų komandų.

Lapkričio 10-osios rytą mūsų mergaitės jau atstovavo Rietavo savivaldybę Telšiuose, Vincento Borisevičiaus  gimnazijoje žaisdamos zoninėse varžybose. Mergaitės rezultatu 2:0 nugalėjo Telšių Germanto progimnazijos ir 2:0 Skuodo Bartuvos progimnazijos komandas. Žaizdamos atkaklioje kovoje su Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda, mūsų mergaitės pralaimėjo rezultatu 1:2. Šis rezultatas ir lėmė, kad Žadvainių pagrindinės mokyklos mergaičių komanda zoninėse varžybose tarp miesto mokyklų iškovojo garbinga II-ą vietą. Mūsų mergaitės į tarpzonines varžybas nepateko,  tačiau mūsų komanda dar atstovaus zoninėse varžybose tarp kaimo mokyklų, todėl linkime mergaitėms sėkmės. Dėkojame kūno kultūros vyr. mokytojui Augustui Šlimui už mergaičių paruošimą varžyboms.

Direktorius Sigitas Kažukauskas

Mergaičių kvadrato komanda ir mokytojas Augustas Šlimas

Moksleiviai dalyvavo konkurse „Skaitīmā žemaitėškā“

Lapkričio 10 dieną keturi mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Rietavo savivaldybės kultūros centre vykusioje tradicinėje žemaitiškai skaitančių vaikų ir suaugusių šventėje – konkurse „Skaitīmā žemaitėškā“. Tai trečiokė Inesa Kasparavičiūtė, ketvirtokė Dovilė Kasparavičiūtė, septintokė Donata Švarcaitė, aštuntokas Deimantas Judeikis. Ketvirtokė Dovilė Kasparavičiūtė užėmė antrą vietą 1-4 klasių tarpe.  Dovilė su kitais konkurso nugalėtojais vyks į regioninį visos Žemaitijos konkursą, kuris vyks Skuode.

Mokytoja Lina Kerpienė

Donata Švarcaitė, Dovilė Kasparavičiūtė, Inesa Kasparavičiūtė, Deimantas Judeikis

Dalyvavome konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“

Spalio 20 d. Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Iš mūsų mokyklos dalyvavo 4-ų, 6-ų, 8-ų klasių komandos ir jų auklėtojos Lina Kerpienė, Genovaitė Jonušienė, Ramutė Mėčienė.

Mokiniai iš anksto turėjo paruošti prisistatymą ir uoliai ruošėsi nurodytiems klausimams. Atvykus į gimnaziją, jėgas išbandė keliose rungtyse. Atskiros užduotys buvo skirtos ir komandų kapitonams, ir mokytojams.

Po užduočių paaiškėjo, kas nugalėjo. Mes nors ir nelaimėjome, bet buvome apdovanoti prizais ir džiaugiamės galėję būti kartu su kitais.

8-os klasės auklėtoja Ramutė Mėčienė

Šeštokų komanda ir jų auklėtoja Genovaitė Jonušienė

Aštuntokų komanda

Ketvirtokų komanda

Atbudus pavasariui

Atbudus pavasariui, sugrįžus paukščiams švenčiame gražiausią pavasario šventę Velykas. Balandžio 6 dieną paskatinti ,,Naisių vasaros“ kvietimo, Žadvainių pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo jau tradicija tapusiu ,,Vaikų Velykėlių“ konkurse. Mokiniai ant Didžiojo margučio muliažo margino raštus. Kiekvienas, prisidėjęs prie Didžiojo margučio puošimo, patyrė džiaugsmą. Pradinių klasių mokiniai parodė vaidinimą A. Liepienės  ,,Kietas‘. Visus lydėjo džiugi pavasariška nuotaika, puoselėjanti gilias lietuviškas tradicijas.

Renginį organizavo mokytojos Edita Jurkaitienė ir Lina Kerpienė

Jaunųjų dailininkų pasiekimai

Dar 2016 m. pavasarį Žadvainių pagrindinės mokyklos 1-8 klasių  mokiniai dalyvavo UAB „Naisių vasaros“ skelbtame piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant“. Šių metų kovo mėnesį kiekvienam dalyviui buvo atsiųstos dovanėles iš UAB „Naisių vasaros“. Kiekvienas dalyvavęs šiame konkurse gavo 2015 m. Nacionalinio vaikų literatūros konkurso pirmosios premijos laimėtojos Ilonos Ežerinytės  pasakų knygą „Šunojaus diena“. Šios knygos dar nėra prekyboje ir pirmieji Lietuvoje ją perskaitys šio konkurso dalyviai. Konkurso rengėjai siekia vaikams dovanoti aukščiausios kokybės literatūros kūrinį, pripažintą žinomiausių Lietuvos vaikų literatūros kritikų. Kartu su knygutėmis mokytojams, padėjusiems vaikams dalyvauti konkurse, buvo atsiųsti padėkos raštai. Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų mokinių aktyviu dalyvavimu  organizuojamuose konkursuose.

Dailės mokytoja Edita Jurkaitienė apdovanoja piešinių konkurso dalyvius knygutėmis

Kretingos rajono Salantų meno mokyklos organizuotame jubiliejiniame dešimtajame respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse “ Pravėriau vario vartelius” dalyvavo mūsų mokyklos mokinys Arnoldas Švarcas.  Jo grafikos darbas “ Medis mano sodyboje” buvo vienas iš arti trijų šimtų dalyvavusių šiame konkurse darbų . Šiuos darbus buvo galima pamatyti nuo kovo 10 d. Kretingos rajono kultūros centro parodų salėje atidarytoje respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso “Pravėriau vario vartelius“ kūrybinių darbų parodoje. Nors šiais metais Arnoldas ir netapo laureatu, tikimės , kad jis ir toliau puoselės kūrybinius ir meninius gebėjimus, sieks pažinti kultūros paveldą ir pagarbą etninės kultūros tradicijoms. Sėkmės kituose konkursuose!

Mokiniams pasiruošti piešinių konkursams padeda dailės mokytoja Edita Jurkaitienė

Prizininkai rankų lenkimo varžybose

Kovo 11 dieną Kretingos raj. Kūlupėnuose vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas. Jame sėkmingai dalyvavo Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleiviai Viltė Švarcaitė ir Arnoldas Švarcas. Svorio kategorijoje iki 45 kg Viltė Švarcaitė tiek kaire, tiek dešine ranka iškovojo bronzos medalius, o jos brolis Arnoldas neįgaliųjų grupėje dešine ranka iškovojo II-ą vietą, o kaire ranka tapo čempionu.

Sveikiname mūsų moksleivius su puikiais rezultatais ir linkime sėkmės kitose varžybose.

Žadvainių pagr. mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Aštuntokas Arnoldas ir penktokė Viltė Švarcai

Arnoldas Švarcas – I vieta

Viltė Švarcaitė – III vieta

Raštingiausi moksleiviai

Kovo 2 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko raštingiausio moksleivio konkursas. Žadvainių pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokiniai taip pat dalyvavo šiame konkurse.

Džiugu pažymėti, kad kai kurie moksleiviai užėmė prizines vietas. 5 klasių tarpe Kamilė Urbonaitė pelnė I vietą, 6 klasių tarpe Donata Švarcaitė – II vietą, 8 klasių – Monika Judeikytė- III vietą ir 10 klasių – Monika Kupetytė – taip pat III vietą,

Puiku, kad mūsų moksleiviai nei kiek nenusileidžia ir gimnazistams.

Mokines konkursui ruošė lietuvių kalbos mokytoja Lina Černeckienė ir vyr. mokytoja Regina Norgėlienė.

Prizininkės Kamilė Urbonaitė, Donata Švarcaitė ir Monika Judeikytė

Dviguba pergalė

Gruodžio 3 dieną Telšiuose vyko zoninės futbolo ir kvadrato mergaičių (gimusių 2004 m. ir jaunesnių) varžybos tarp miesto mokyklų komandų. Puikiai sekėsi mūsų mokyklos mergaitėms kvadrato varžybose. Mergaitės iškovojo I-ą vietą ir įgijo teisę atstovauti Rietavo savivaldybę tarpzoninėse varžybose. Mūsų merginos 2:0 nugalėjo Telšių  Atžalyno progimnazijos komandą ir 2:1 Plungės Ryto pagrindinės mokyklos komandą.

Futbolo varžybose mūsų mergaitės 4:1 nugalėjo Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazijos komandą, bet kovoje dėl pirmos vietos 2:5 pralaimėjo Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos komandai. Tad mūsų mergaičių futbolo komanda iškovojo II-ą vietą.

Sveikiname mūsų mergaites ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose, o jų dar liko nemažai.

Mergaites varžyboms ruošė  kūno kultūros vyr, mokytojas Augustas Šlimas.