Kategorija: Renginiai

Pergalė zoninėse varžybose

2019 sausio18 dieną Gargžduose vyko Lietuvos kaimo mokyklų merginų futbolo zoninės varžybos. Varžybose varžėsi keturios komandos: Šateikių pagrindinė mokykla, Kartenos daugiafunkcinis centras, Dovilų pagrindinė mokykla ir Žadvainių pagrindinė mokykla. Nugalėtojomis tapo mūsų mokyklos komandos mergaitės: Švarcaitė Donata 8kl., Švarcaitė Viltė, Andrijauskaitė Kamilė, Stončiūtė Kamilė 7kl., Kerpytė Monika, Lenkšaitė Rusnė 6 kl. ir Kasparavičiūtė Dovilė bei Venckutė Evelina 5kl. Mergaitės, kaip nugalėtojos pateko į tarpzonines varžybas. Sėkmės artėjančiose varžybose.
Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Sportinių varžybų apžvalga

Sausio 8 dieną Tverų gimnazijoje vyko savivaldybės krepšinio atranka į tarpzonines varžybas. Berniukai pralaimėjo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijai, bet nugalėjo Tverų gimnaziją ir su viena pergale tapo antros vietos laimėtojai, bei iškovojo teisę atstovauti mūsų mokyklą tarpzoninėse varžybose. Mergaitėms sekėsi puikiai, jos tapo čempionėmis ir pateko į tarpzonines varžybas.

Sausio 10 dieną Rietave vyko krepšinio tarpzoninės varžybos. Mūsų berniukai iškovojo trečiąją vietą ir į finalą nepateko. Mergaitės nugalėjo Švėkšnos Saulės gimnaziją ir Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnaziją ir tapo čempionėmis, bei pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines varžybas, kurios vyks Druskininkuose. Linkime mergaitėms sėkmės.

Sausio 11 dieną mūsų mergaitės kovojo mažojo futbolo tarpzoninėse varžybose tarp miesto mokyklų. Mergaitės pasiekė puikių rezultatų, jos iškovojo pirmąją vieta ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių tarp miesto mokyklų finalines varžybas, kurios vyks Jonavoje. Mergaitės rezultatu 9:1 nugalėjo Plungės rajono Šateikių pagrindinę mokyklą ir 8:2 Daugėlių pagrindinę mokyklą iš Kuršėnų. Finalinės varžybos vyks sausio 31 dieną Jonavoje. Mergaičių laukia rimtas jėgų išbandymas. Linkime mergaitėms gerų startų.

Mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Paminėta Laisvės gynėjų diena

Penktadienį, sausio 11 d., mūsų mokykloje buvo prisiminti 1991 metų sausio 13 – osios įvykiai. Tuo tikslu, istorijos mokytoja R. Mėčienė pakvietė susimąstyti apie įvykių prasmę. 9 klasės mokinė L.Budrytė perskaitė žuvusiųjų pavardes. Visa mokykla sugiedojo Lietuvos himną, ant palangės uždegtos žvakutės. Mokykloje išleistas stendas.

Istorijos mokytoja R. Mėčienė

Kalėdinio Karnavalo akimirkos

Matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso rezultatai

Gruodžio 7 d. Nacionalinis egzaminų centras organizavo nacionalinį matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursą. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo ir matematikos bei gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, parodyti modernių matematikos ir gamtos mokslų užduočių galimybes.

Šiame konkurse dalyvavo šeši mūsų mokyklos mokiniai: aštuntokai Donata Švarcaitė ir Tadas Riebžda, devintokės Vakarė Elertaitė ir Lijana Budrytė, dešimtokai Monika Judeikytė ir Kazys Asnauskas. Šiandien mus pasiekė Švietimo ministerijos diplomai surinkusiems daugiausiai taškų.

Ačiū šiems mokiniams už norą tobulėti.

Mokytoja Loreta Osokina

Pradinukai gamino žvakes

Gruodžio 14 d. pradinių klasių mokiniai vyko į edukacinę išvyką pagal kultūros paso paslaugas. Dalyvavo edukacinėje pamokoje ,,Kvapnios žvakės gamyba“. Mokiniai susipažino su bičių vašku, sužinojo apie jo naudą, pasigamino dovanėlę savo artimiesiems.

Pradinių klasių mokytoja Lina Kerpienė

Kiekvienas rytas su nauja pasaka

Gruodžio 10-12 dienomis pradinių klasių mokiniams pirmosios pamokos prasidėjo pasakų sekimo, žaidimų ir net mankštos rytmečiu. Į šias gražias, prieškalėdines ir netradicines pamokas pakvietėme mokyklos direktorių, 10 klasės mokines Moniką ir Giedrę, 4 klasės mokinę Inesą, kurie mokiniams skaitė lietuvių liaudies pasakas. Atvyko ir pasakų personažai ,,Pepė Ilgakojinė“ ( Erika) ir nenuorama ,,Zuikis Puikis „(mokytoja Vilija). Pasakų  personažai pasakojo apie dinozaurus  ir išdykėlį Zuikį. Ačiū visiems dalyviams, pasakoriams už linksmus ir nuotaikingus rytmečius, bei už nuostabias „Kakės Makės“ enciklopedijų knygas, padovanotas mokyklos bibliotekai.

Bibliotekininkė Birūtė Mažikienė

Paminėta antikorupcijos diena

Gruodžio 10 dieną mokykloje 6 – 10 klasių mokiniams buvo pravesta pamoka, skirta antikorupcijai. Jos metu mokiniai buvo supažindinami su korupcijos sąvoka, antikorupcijos tikslu, ieškota korupcijos pasireiškimo vietų, formų ir ieškota sprendimo būdų. 6 klasės mokiniai dar piešė plakatus, skirtus antikorupcinei veiklai.

Išsiaiškinta, kad nėra tinkamas elgesys ir visai nepilietiška, kai jau mokykloje mokinys nusirašo namų darbus, kad gauti geresnį įvertinimą. Taip pat paaiškėjo, kad kovojant su korupcija yra svarbu pradėti tai kalbėti jau nuo mokyklinio suolo. Čia jau yra reikalingas švietimas apie sąžiningumą, atsakingumą, pareigingumą. Svarbiausia, pradėti nuo savęs.