Kategorija: Sportas

Pereinamoji taurė liko Žadvainiuose

Birželio 11 dieną į mūsų mokyklos stadioną atvyko keturios merginų futbolo komandos varžytis dėl perinamosios taurės: iš Tverų ir Rietavo L.Ivinskio gimnazijų, Šateikių pagrindinės mokyklos ir mūsų mokyklos merginos.
1- ąją vietą ir perinamąją taurę iškovojo mūsų mergaičių komanda, kuri rezultatu 3:0 laimėjo prieš Tverus ir Šateikius ir 2:2 sužaidė lygiosiomis su L.Ivinskio gimnazija. 2-  ąją vietą iškovojo Tverų gimnazistės, kurios rezultatu 2:1 laimėjo prieš Šateikius, 0:3 pralaimėjo mūsų komandai ir 1:1 taikiai sužaidė su L. Ivinskio gimnazistėms. 3- ąją vietą iškovojo Šateikių pagrindnės mokyklos komanda, kuri 1:2 pralaimėjo Tverams (įdomiausiai, kad visus tris įvarčius pelnė šateikiškės – vieną varžovėms ir du į savo vartus. Toks jau futbolas:)), antrose rungtynėse 0:3 pralaimėjo mūsiškėms ir 3:0 laimėjo prieš L. Ivinskio gimazistes. Paskutinės turnyre liko L. Ivinskio gimnazistės.
Mokinės futbolo turnyre, skirtam Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, mokyklos direktoriaus buvo apdovanotos medaliais, padėkos raštais ir perinamąją taure. Visos komandos buvo pakviestos atvykti ir kitais metais į futbolo turnyrą.

Kūno kultūros mokytojas Augustas Šlimas

Sporto šventė

Sporto šventės dalyviai

Gegužės 25 dieną mokykloje vyko sporto šventė. Moksleiviai varžėsi trikovės ir keturkovės varžybose. 1-5 klasių mokiniai rungtyniavo trikovės varžybose (bėgo 30 metrų, metė kamuoliuką ir šoko į tolį  įsibėgėjus). Susumavus visų rungčių rezultatus 1-ąją vietą mergaičių tarpe iškovojo 4 klasės mokinė Dovilė Kasparavičiūtė, 2-ają – ketvirtokė Evelina Venckutė ir 3-ąją  – ketvirtokė Kamilė Budrytė, berniukų tarpe 1-ąją vietą iškovojo ketvirtokas Gabijus Jenkus,  2-ąją   – ketvirtokas Nedas Judeikis ir 3-ąją – penktokas Haroldas Žebrauskas. 6-10  klasių mokiniai varžėsi keturkovės varžybose (bėgo 60 metrų, metė kamuoliuką, šoko į tolį, bei bėgo mergaitės 500metrų, o berniukai 800 metrų). Suvedus rezultatus pirmąją vietą mergaičių tarpe iškovojo 7 klasės mokinė Švarcaitė Donata, 2- ąją vietą devintokė Judeikytė Monika, o trečiąją vietą iškovojo šeštokė Švarcaitė Viltė. Berniukų tarme pirmąją vietą iškovojo dešimtokas Razma Mantas, antrąją vietą – devintokas Andrijauskas Armandas ir trečiąją vietą – dešimtokas Gvidas Norvaišas. Mokyklos direktorius nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo medaliais ir padėkos raštais.

1-5 klasių trikovės rungčių nugalėtojai

6-10 klasių keturkovės rungčių nugalėtojai

Puikus startas savivaldybės lengvosios atletikos varžybose

Gegužės 11 dieną vyko Rietavo savivaldybės mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kuriuose dalyvavo ir mūsų mokyklos mergaitės ir berniukai. Geriausiai sekėsi devintokei Judeikytei Monikai 1000 m bėgime,  šeštokei Švarcaitei Viltei 400 m bėgime ir septintokei Švarcaitei Donatai šuolio į aukštį varžybose, kuriose mergaitės iškovojo 1-ąsias vietas. Šeštokė  Švarcaitė Viltė šuolio į tolį ir devintokė Budrytė Daina rutulio stūmimo rungtyse iškovojo antrąsias vietas. Trečiąją vietą rutulio stūmime iškovojo devintokė Jurkutė Dovilė. Berniukams sekėsi kiek kukliau – devintokas Švarcas Arnoldas šioje rungtyje iškovojo 3-ąją vietą. Estafetiniame bėgime 4×100 m devintokas Andrijauskas Armandas, šeštokas Jašinskas Lukas ir dešimtokai Jocys Dovydas bei Norvaišas Gvidas taip pat iškovojo 3-ąją vietą.
Mergaites toliau varžysis respublikinėse Lietuvos moksleivių varžybose. Sėkmes artėjančiuose startuose.

Iškovota teisė vykti į keturkovės finalines varžybas

Gegužės 2 d. vyko Rietavo savivaldybės mokyklų keturkovės varžybos.  Merginos rungtyniavo keturiose rungtyse: 60 metrų bėgime, šuolį į tolį įsibėgėjus, kamuoliuko metimo ir 500 metrų bėgime. Mūsų mokyklos garbę gynė: Švarcaitė Donata 7 kl., šeštokės Švarcaitė Viltė, Andrijauskaitė Kamilė, Stončiūtė Kamilė ir ketvirtokė Kasparavičiūtė Dovilė. Moksleivės užtikrintai, toli už savęs palikdamos varžoves laimėjo pirmąją vietą, antrąją vietą iškovojo Tverų gimnazistės ir trečiąją vietą L.Ivinskio gimnazistės. Iškovodamos pirmąją vietą merginų komanda iškovojo teisę vykti į Lietuvos mokyklų finalines varžybas.

Žadvainiškės – trečios Telšių apskrityje

Šių metų kovo 26 dieną Mažeikiuose vyko Lietuvos futbolo federacijos organizuojamos LadyGolas apskrities finalinės varžybos. Žadvainių pagrindinės mokyklos merginų komanda iškovojo 3-ią vietą, į priekį praleisdamos Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos merginų ir  Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos komandas.

Žadvainiškės iškovojo taurę, medalius ir firminius LadyGolas marškinėlius bei futbolo kamuolius. Sveikiname mergaites ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose.

Žadvainių pagrindinės mokyklos direktorius  Sigitas Kažukauskas

Merginų futbolo komanda varžėsi Jonavoje

Kovo 4 dieną Jonavoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarp kaimo mokyklų futbolo merginų 5×5 finalinės varžybos. Rietavo savivaldybei atstovavo Žadvainių pagrindinės mokyklos merginų komanda. Šį kartą mūsų merginoms nepavyko užlipti ant prizininkų pakylos, kaip prieš mėnesį tarp miesto mokyklų, kai iškovojom III-ą vietą. Šiose varžybose merginos į priekį praleido Jonavos Ruklos J. Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro komandą, taip pat Vilniaus rajono Marijampolio M.Lukšienės gimnaziją. Atkaklioje kovoje dėl 3-ios vietos rezultatu 1:3 pralaimėjome Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinei mokyklai. Merginos buvo apdovanotos firminiais Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais. Iškovota IV-a vieta Lietuvoje – puikus mūsų mergaičių pasiekimas.

Dėkojame vyr. mokytojui Augustui Šlimai už mergaičių paruošimą varžyboms. Taip pat dėkojame merginų komandai: Kamilei Andrijauskaitei, Kamilei Urbonaitei, Kamilei Stončiūtei, Živilei Asnauskaitei, Viktorijai Lavrentjevaitei, Lianai Budrytei, Viltei Švarcaitei, Donatai Švarcaitei.

Mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Iš Jurbarko merginos grįžo su pergale

Vasario 10 dieną Jurbarko rajono Klausučių Stasio Santvaro  pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarp kaimo mokyklų merginų futbolo tarpzoninės varžybos, kuriame Rietavo savivaldybę atstovavo Žadvainių pagrindinės mokyklos merginų komanda. Mūsų merginos pasirodė puikiai ir šeimininkų komandą nugalėjo rezultatu 5:3. Lazdijų rajono Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos komandą nugalėjo rezultatu 8:3, o rungtynėse dėl pirmos vietos mūsų merginos triuškinančiu rezultatu 9:3 nugalėjo favorites iš Kėdainių rajono Šėtos gimnazijos.

Iškovojusios visas tris pergales mūsų merginos pateko į finalines varžybas tarp kaimo mokyklų. Šitos varžybos garantuoja mažiausiai 4-ą vietą Lietuvoje, bet merginos pasiryžusios kovoti ir dėl prizinės vietos. Sveikiname merginas ir linkime sėkmės finalinėse varžybose. Dėkojame kūno kultūros mokytojui Augustui Šlimai už mergaičių paruošimą.

Komandai atstovavo: Andrijauskaitė Kamilė, Urbonaitė Kamilė, Stončiūtė Kamilė, Lavrentjevaitė Viktorija, Budrytė Lijana, Asnauskaitė Živilė, Švarcaitė Viltė, Švarcaitė Donata.

Direktorius Sigitas Kažukauskas

Bronza Lietuvos mokyklų žaidynėse

Vasario 2-3 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių salės futbolo 5×5 mergaičių finalinės varžybos. Pirmą kartą Žadvainių pagrindinės mokyklos ir Rietavo savivaldybės istorijoje Lietuvos mastu mūsų mergaitės tarp miestų iškovojo III-ą vietą, į priekį praleisdamos Kauno raj. Vilkijos gimnazijos ir Mažeikių „Ventos“ progimnazijos komandas. Džiaugiamės puikiu pasiekimu. Mergaites apdovanojo Lietuvos olimpinio komiteto prezidentė ir olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė. Dovanų gavome gražuolę taurę ir medalius su Lietuvos 100-mečio atributika ir, aišku, diplomus.

Vasario 3 dieną taip pat Jonavoje vyko mergaičių krepšinio finalas. Mūsų merginos atstovavo Rietavo savivaldybę ir tarp 12-os komandų pasidalijo 5-8 vietas. Mergaitėms labai nedaug pritrūko, kad patektų tarp 4 geriausių mokyklų komandų Lietuvoje.

Dėkojame mokytojui Augustui Šlimai už mergaičių paruošimą ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose. O jų dar bus.

Futbolo komandai atstovavo: Kamilė Andrijauskaitė, Kamilė Stončiūtė, Kamilė Urbonaitė, Viktorija Lavrentjevaitė, Živilė Asnauskaitė, Lijana Budrytė, Viltė Švarcaitė, Donata Švarcaitė.

Krepšinio komandai atstovavo: Monika Judeikytė, Dovilė Jurkutė, Daina Budrytė, Kamilė Andrijauskaitė, Donata Švarcaitė.