Kategorija: Sportas

Futbolistes lydėjo sėkmė Gargžduose

Po įspūdingo pasirodymo Rietavo savivaldybės mokyklų futbolo varžybose, mūsų mokyklos mergaitės su pakilia nuotaika lapkričio 30 dieną išvyko į Gargždus, kur vyko zoninės futbolo varžybos tarp miesto mokyklų.

Rezultatu 2:1 merginos nugalėjo Šateikių pagrindinės mokyklos komandą, rezultatu 6:1 įveikė Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos merginas. Su turnyro favoritėmis ir daugkartinėmis čempionėmis Dovilų komanda mūsų merginos sužaidė 2:2. Susumavus rezultatus paaiškėjo kad mūsų merginų komanda iškovojo I-ą vietą ir pateko į tarpzonines varžybas, kuriose atstovaus Rietavo savivaldybę.

Sveikiname merginas ir linkime sėkmės tarpzoninėse varžybose.

Direktorius Sigitas Kažukauskas

Sėkmingas futbolininkų startas

Lapkričio 28 dieną Tverų gimnazijoje vyko Rietavo savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų futbolo 5×5 varžybos. Žadvainių pagrindinės mokyklos berniukų komanda pralaimėjo Rietavo Lauryno Ivinskio ir Tverų gimnazijų komandoms ir iškovojo III-ą vietą, deja, į zonines varžybas nepateko. Merginų komanda pasirodė puikiai. Rezultatu 12:0 mūsų komanda nugalėjo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos merginas ir 9:2 nugalėjo tveriškes. Įspūdingais rezultatais nugalėjusios abiejų gimnazijų komandas, mūsų merginos įgijo teisę atstovauti Rietavo savivaldybę zoninėse varžybose.

Dėkojame kūno kultūros mokytojui Augustui Šlimai už sportininkų paruošimą ir linkime sėkmės mergaitėms zoninėse varžybose.

Direktorius S.Kažukauskas ir futbolo komandos nariai: V.Lavrentjevaitė, K.Andrijauskaitė, Ž.Asnauskaitė, L.Budrytė, V.Švarcaitė, D.Švarcaitė, K.Urbonaitė, K.Stončiūtė, M.Asnauskas, I.Liutkus, L.Jašinskis, R.Romanovas

Iškovota II-a vieta zoninėse kvadrato varžybose

Lapkričio 9 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto salėje vyko Rietavo bendrojo ugdymo mokyklų kvadrato varžybos 2005 metų gimimo ir jaunesnių mokinių. Žadvainių pagrindinės mokyklos berniukų komanda pralaimėjo Ivinskio gimnazijos ir Tverų gimnazijos berniukams ir iškovojo III-ą vietą.

Puikiai sekėsi mūsų mergaičių komandai, kuri rezultatu 2:0 nugalėjo Tverų gimnazijos ir 2:0 Rietavo L.Ivinskio gimnazijos mergaites ir iškovojo I-ą vietą, įgydama teisę atstovauti Rietavo savivaldybei zoninėse varžybose tarp miesto mokyklų komandų.

Lapkričio 10-osios rytą mūsų mergaitės jau atstovavo Rietavo savivaldybę Telšiuose, Vincento Borisevičiaus  gimnazijoje žaisdamos zoninėse varžybose. Mergaitės rezultatu 2:0 nugalėjo Telšių Germanto progimnazijos ir 2:0 Skuodo Bartuvos progimnazijos komandas. Žaizdamos atkaklioje kovoje su Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos komanda, mūsų mergaitės pralaimėjo rezultatu 1:2. Šis rezultatas ir lėmė, kad Žadvainių pagrindinės mokyklos mergaičių komanda zoninėse varžybose tarp miesto mokyklų iškovojo garbinga II-ą vietą. Mūsų mergaitės į tarpzonines varžybas nepateko,  tačiau mūsų komanda dar atstovaus zoninėse varžybose tarp kaimo mokyklų, todėl linkime mergaitėms sėkmės. Dėkojame kūno kultūros vyr. mokytojui Augustui Šlimui už mergaičių paruošimą varžyboms.

Mergaičių kvadrato komanda ir mokytojas Augustas Šlimas

Para mokykloje 2017

Mokinių klubas „Išgirsk draugą“ birželio 1-2 dienomis organizavo tradicinį, klubiečių labiausiai laukiamą, renginį „Para mokykloje 2017“. Šiemet mokinių klubo „Išgirsk draugą“ nariai nusprendė praleisti laiką vieni, be svečių. Klubo nariai dalyvavo sportinėse estafetėse, žvejojo, vakarojo prie laužo, vaišinosi keptomis dešrelėmis, dalyvavo karaokės konkurse, šoko diskotekoje, o vėlai naktį žiūrėjo siaubo filmus. Žvejai, vaikinai, varžėsi kieno meškerės geriausios, kas sugaus daugiausia žuvies. Geriausiai sekėsi septintokui Deimantui Judeikiui, tik jis, deja, sugavo ne žuvį, bet retai upėje aptinkama radinį-medinį krepšį. Pirmąkart organizuotame karaokės konkurse nugalėjo dešimtokas Modestas Lavrentjevas, karaokės iniciatorius. Nors oras mūsų nelepino, bet tikrai buvo linksma.

Mokinių klubo ‚Išgirsk draugą“ vadovė Lina Černeckienė

Sportinės estafetės: kuris gi bus pirmas?

Nors oras nelepino, bet radome išeitį, kur miegoti.

Pradinių klasių mokinių trikovės varžybos

Balandžio 26 d. Žadvainių pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mergaičių ir berniukų trikovės varžybos. Mokiniai bėgo 30 metrų, metė kamuoliuką, šoko į tolį. Suskaičiavus 3 rungčių rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. Mergaičių tarpe  1 vietą laimėjo 3 klasės mokinė Dovilė Kasparavičiūtė, 2 vietą – 3 klasės mokinė Kamilė Budrytė, 3 vietą – 3 klasės mokinė Evelina Venckutė. Berniukų tarpe 1 vietą laimėjo 3 klasės mokinys Gabijus  Jenkus, 2 vietą – 2 klasės mokinys Nedas Judeikis, 3 vietą – 3 klasės mokinys Kęstutis Liatukas. Nugalėtojai toliau atstovaus Rietavo savivaldybės varžybose.

Sportines varžybas organizavo pradinių klasių mokytojos Stasė Vaičekauskaitė, Lina Kerpienė. Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytojas Augustinas Šlimas.

Kamilė Budrytė, Dovilė Kasparavičiūtė, Evelina Venckutė

Nedas Judeikis, Gabijus Jenkus, Kęstutis Liatukas

Stalo teniso turnyras

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šį pavasarį mūsų mokykloje buvo organizuojamas stalo teniso turnyras esamiems ir buvusiems Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleiviams. Šiais metais tai jau 14-asis turnyras. Po turnyro atidarymo ir burtų traukimo prasidėjo kovos prie stalo teniso stalų.

Pasibaigus kovoms paaiškėjo, kad merginų (moterų) grupėje III-ą vietą iškovojo Monika Kerpytė, II-a vieta atiteko Monikai Judeikytei, o čempione tapo ir pereinamąją taurę iškovojo Rūta Kalniutė. Vyrų grupėje III-ą vietą iškovojo Vydas Judeikis, II-ą – Alvydas Stankevičius, o čempionu tapo ir pereinamąją taurę iškovojo Andrius Černeckis.

Pasibaigus vienetų varžyboms, atėjo metas mišrių dvejetų kovoms. Jose III-ą vietą iškovojo Deimanto Judeikio ir Rūtos Kalniutės pora, II-a vieta atiteko Monikai Judeikytei ir Alvydui Stankevičiui, o čempionais tapo Monikos Kerpytės ir Andriaus Černeckio dvejetas.

Visi prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o čempionai – dar ir pereinamosiomis taurėmis.

Po puikiai praleisto laiko su bičiuliais, visi išsiskirstė geros nuotaikos su pažadais susirinkti kitais metais jau į jubiliejinį 15-ąjį turnyrą.

Žadvainių pagrindinės mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

II-a vieta LadyGolas varžybose

Kovo 30 dieną Mažeikiuose vyko Telšių apskrities salės futbolo LadyGolas finalinės varžybos. 8-ų ir žemesnių klasių merginų grupėje Rietavo savivaldybei atstovavo Žadvainių pagrindinės mokyklos merginų komanda. Mūsų merginos puikiai pasirodė varžybose ir iškovojo II-ą vietą. Mergaitės 7:0 laimėjo prieš Plungės rajono Šateikių pagrindinės mokyklos mergaičių komandą ir 7:0 laimėjo prieš Telšių Džiugo progimnazijos komandą, tačiau lemiamoje kovoje dėl pirmos vietos pralaimėjo rezultatu 2:3 Mažeikių Ventos progimnazijos merginų komandai. Teisėjai ir organizatoriai geriausia mūsų komandos žaidėja išrinko šeštokę Donatą Švarcaitę, kuri pelnė daugiausia įvarčių. Ji buvo apdovanota puikiu asmeniniu prizu, o visa komanda dovanų gavo du Futsal kamuolius ir 10 aprangos skirtukų.

Džiugu pažymėti, kad praėjusiais metais merginos LadyGolas varžybose iškovojo III-ą vietą, o šiemet pakilo į II-ąją vietą. Mūsų komandai atstovavo šios merginos: Kamilė Urbonaitė, Viltė Švarcaitė, Kamilė Andrijauskaitė, Kamilė Stončiūtė, Lijana Budrytė, Viktorija Lavrentjevaitė, Donata Švarcaitė, Dovilė Jurkutė, Monika Judeikytė. Mergaites varžyboms ruošė kūno kultūros vyr. mokytojas Augustas Šlimas.