Kategorija: Sportas

Para mokykloje 2017

Mokinių klubas „Išgirsk draugą“ birželio 1-2 dienomis organizavo tradicinį, klubiečių labiausiai laukiamą, renginį „Para mokykloje 2017“. Šiemet mokinių klubo „Išgirsk draugą“ nariai nusprendė praleisti laiką vieni, be svečių. Klubo nariai dalyvavo sportinėse estafetėse, žvejojo, vakarojo prie laužo, vaišinosi keptomis dešrelėmis, dalyvavo karaokės konkurse, šoko diskotekoje, o vėlai naktį žiūrėjo siaubo filmus. Žvejai, vaikinai, varžėsi kieno meškerės geriausios, kas sugaus daugiausia žuvies. Geriausiai sekėsi septintokui Deimantui Judeikiui, tik jis, deja, sugavo ne žuvį, bet retai upėje aptinkama radinį-medinį krepšį. Pirmąkart organizuotame karaokės konkurse nugalėjo dešimtokas Modestas Lavrentjevas, karaokės iniciatorius. Nors oras mūsų nelepino, bet tikrai buvo linksma.

Mokinių klubo ‚Išgirsk draugą“ vadovė Lina Černeckienė

Sportinės estafetės: kuris gi bus pirmas?

Nors oras nelepino, bet radome išeitį, kur miegoti.

Pradinių klasių mokinių trikovės varžybos

Balandžio 26 d. Žadvainių pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mergaičių ir berniukų trikovės varžybos. Mokiniai bėgo 30 metrų, metė kamuoliuką, šoko į tolį. Suskaičiavus 3 rungčių rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. Mergaičių tarpe  1 vietą laimėjo 3 klasės mokinė Dovilė Kasparavičiūtė, 2 vietą – 3 klasės mokinė Kamilė Budrytė, 3 vietą – 3 klasės mokinė Evelina Venckutė. Berniukų tarpe 1 vietą laimėjo 3 klasės mokinys Gabijus  Jenkus, 2 vietą – 2 klasės mokinys Nedas Judeikis, 3 vietą – 3 klasės mokinys Kęstutis Liatukas. Nugalėtojai toliau atstovaus Rietavo savivaldybės varžybose.

Sportines varžybas organizavo pradinių klasių mokytojos Stasė Vaičekauskaitė, Lina Kerpienė. Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytojas Augustinas Šlimas.

Kamilė Budrytė, Dovilė Kasparavičiūtė, Evelina Venckutė

Nedas Judeikis, Gabijus Jenkus, Kęstutis Liatukas

Stalo teniso turnyras

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šį pavasarį mūsų mokykloje buvo organizuojamas stalo teniso turnyras esamiems ir buvusiems Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleiviams. Šiais metais tai jau 14-asis turnyras. Po turnyro atidarymo ir burtų traukimo prasidėjo kovos prie stalo teniso stalų.

Pasibaigus kovoms paaiškėjo, kad merginų (moterų) grupėje III-ą vietą iškovojo Monika Kerpytė, II-a vieta atiteko Monikai Judeikytei, o čempione tapo ir pereinamąją taurę iškovojo Rūta Kalniutė. Vyrų grupėje III-ą vietą iškovojo Vydas Judeikis, II-ą – Alvydas Stankevičius, o čempionu tapo ir pereinamąją taurę iškovojo Andrius Černeckis.

Pasibaigus vienetų varžyboms, atėjo metas mišrių dvejetų kovoms. Jose III-ą vietą iškovojo Deimanto Judeikio ir Rūtos Kalniutės pora, II-a vieta atiteko Monikai Judeikytei ir Alvydui Stankevičiui, o čempionais tapo Monikos Kerpytės ir Andriaus Černeckio dvejetas.

Visi prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o čempionai – dar ir pereinamosiomis taurėmis.

Po puikiai praleisto laiko su bičiuliais, visi išsiskirstė geros nuotaikos su pažadais susirinkti kitais metais jau į jubiliejinį 15-ąjį turnyrą.

Žadvainių pagrindinės mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

II-a vieta LadyGolas varžybose

Kovo 30 dieną Mažeikiuose vyko Telšių apskrities salės futbolo LadyGolas finalinės varžybos. 8-ų ir žemesnių klasių merginų grupėje Rietavo savivaldybei atstovavo Žadvainių pagrindinės mokyklos merginų komanda. Mūsų merginos puikiai pasirodė varžybose ir iškovojo II-ą vietą. Mergaitės 7:0 laimėjo prieš Plungės rajono Šateikių pagrindinės mokyklos mergaičių komandą ir 7:0 laimėjo prieš Telšių Džiugo progimnazijos komandą, tačiau lemiamoje kovoje dėl pirmos vietos pralaimėjo rezultatu 2:3 Mažeikių Ventos progimnazijos merginų komandai. Teisėjai ir organizatoriai geriausia mūsų komandos žaidėja išrinko šeštokę Donatą Švarcaitę, kuri pelnė daugiausia įvarčių. Ji buvo apdovanota puikiu asmeniniu prizu, o visa komanda dovanų gavo du Futsal kamuolius ir 10 aprangos skirtukų.

Džiugu pažymėti, kad praėjusiais metais merginos LadyGolas varžybose iškovojo III-ą vietą, o šiemet pakilo į II-ąją vietą. Mūsų komandai atstovavo šios merginos: Kamilė Urbonaitė, Viltė Švarcaitė, Kamilė Andrijauskaitė, Kamilė Stončiūtė, Lijana Budrytė, Viktorija Lavrentjevaitė, Donata Švarcaitė, Dovilė Jurkutė, Monika Judeikytė. Mergaites varžyboms ruošė kūno kultūros vyr. mokytojas Augustas Šlimas.

Mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Už gerus sportinius pasiekimus – išvyka į baseiną

Kovo 15 d. Žadvainių pagrindinės mokyklos mokinių grupė už puikius šių metų sportinius pasiekimus buvo apdovanoti mokyklos administracijos dovana – išvyka į Rietavo plaukimo baseiną. Mokiniai puikiai praleido laiką ir liko labai patenkinti. Tai juos įkvėps dar labiau stengtis ir tobulėti.

Sveikiname sportininkus ir linkime sėkmės ateityje.

Prizininkai rankų lenkimo varžybose

Kovo 11 dieną Kretingos raj. Kūlupėnuose vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas. Jame sėkmingai dalyvavo Žadvainių pagrindinės mokyklos moksleiviai Viltė Švarcaitė ir Arnoldas Švarcas. Svorio kategorijoje iki 45 kg Viltė Švarcaitė tiek kaire, tiek dešine ranka iškovojo bronzos medalius, o jos brolis Arnoldas neįgaliųjų grupėje dešine ranka iškovojo II-ą vietą, o kaire ranka tapo čempionu.

Sveikiname mūsų moksleivius su puikiais rezultatais ir linkime sėkmės kitose varžybose.

Žadvainių pagr. mokyklos direktorius Sigitas Kažukauskas

Aštuntokas Arnoldas ir penktokė Viltė Švarcai

Arnoldas Švarcas – I vieta

Viltė Švarcaitė – III vieta

LadyGolo mergaičių komandos pirmoji pergalė

Vasario 24 dieną Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos mažojoje salėje vyko Rietavo savivaldybės mokyklų atrankinės LadyGolas mergaičių salės futbolo varžybos dėl teisės atstovauti šiose varžybose Telšių apskrityje. Varžėsi aštuntų ir jaunesnių klasių mergaičių komandos. Žadvainių pagrindinės mokyklos mergaičių komanda išbandė jėgas su Rietavo Lauryno Ivinskio mergaičių komanda. Mūsų merginos nesunkioje kovoje rezultatu 8:0 nugalėjo gimnazijos mergaičių komandą. Mūsų komandai atstovavo: Monika Judeikytė 8 kl., Dovilė Jurkutė 8 kl., Lijana Budrytė 7 kl., Viktorija Lavrentjevaitė 7 kl., Donata Švarcaitė 6 kl., Viltė Švarcaitė 5 kl., Kamilė Andrijauskaitė 5 kl., Kamilė Stončiūtė  5 kl., Kamilė Urbonaitė 5kl.

Sveikiname mūsų mergaites ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose Telšių apskrityje. Dėkojame kūno kultūros vyr. mokytojui Augustui Šlimai už mergaičių paruošimą varžyboms.

Projektas „Aš, tėtis ir mama – mūsų sportinė šeima“ įvykdytas!

Šiemet, nuo rugsėjo 22 dienos iki gruodžio 13 dienos, mūsų mokykloje buvo vykdomas projektas „Aš, tėtis ir mama – mūsų sportinė šeima“. Finansavimas šiam projektui buvo gautas iš Rietavo savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Projekto  įgyvendinimui buvo skirta 280 €.

Projekte dalyvavo Žadvainių pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai ir 1- 5 klasių mokiniai bei tėveliai. Talkino pradinio ugdymo mokytojos Lina Kerpienė ir Stasė Vaičekauskaitė.

Projekte dalyvavo 53 dalyviai ( 32 vaikai, 10 tėvų ir 3 mokytojai).

Projekto tikslas:

• Ugdyti vertybines nuostatas per sportinę veiklą.

Projekto vykdyme dalyvavo 1- 5 klasių mokiniai bei jų tėveliai.

Uždaviniai:

• Saugoti ir stiprinti fizinę bei psichinę vaiko sveikatą;
  • Tenkinti svarbiausius vaiko poreikius: judėjimo, fizinio ir psichologinio saugumo, bendravimo, pažinimo, asmeninio vertingumo, saviraiškos;
  • Skatinti tėvus kartu su vaikais įdomiai ir turiningai leisti laisvalaikį.

Vaikams buvo suteiktas deramas laisvalaikio užimtumas.

Šiemet dėmesys buvo skirtas judėjimui, sportui. Darėme rytinę mankštą, turėjome judesio ilgąsias pertraukas, rengėme turnyrus ir varžybas. Mokėmės žaisti stalo žaidimus, kurie reikalavo žinių bei protinio mąstymo.

Stalo žaidimai ugdo mokinių loginį mąstymą.

Į baigiamąją šventę, kaip ir pernai, atvyko tie patys tėveliai, kitų išjudinti vis dar nepavyksta. Tačiau tie, kurie atvyko, liko labai patenkinti ir prašė daugiau tokių renginių, o vaikų džiaugsmas sportuoti kartu su tėveliais – nenusakomas žodžiais. Patiko mokiniams pasirungti, palenktyniauti.

Vaikams sportuoti kartu su tėveliais labai smagu.