Mokiniai

Priešmokyklinė grupė

priesmok

Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai su savo auklėtoja Ilona Monstavičiene

        1. Budrytė Audra
        2. Dargytė Akvilė
        3. Dargytė Austėja
        4. Jadenkutė Emilija
        5. Karpytė Akvilė
        6. Kavaliauskaitė Kaila
        7. Kavaliauskas Kajus
        8. Ringys Jordanas
        9. Tamošauskas Jonas
        10. Zandovas Valdas

1 klasė

pirmok-ketvirt

Jungtinė pirmokų – ketvirtokų klasė ir jų mokytoja Stasė Vaičekauskaitė

        1. Budrys Arminas
        2. Kromelytė Roma
        3. Liutkus Danielius
        4. Rusteikaitė Eneida
        5. Venckutė Raminta

2 klasė

antrokai

Antrokai ir jų mokytoja Lina Kerpienė

        1. Greiciūtė Erika
        2. Judeikis Nedas
        3. Kasparavičiūtė Inesa
        4. Macius Jonas
        5. Montvilaitė Ema
        6. Rutkutė Ernesta

3 klasė

treciokai

Trečiokai ir jų mokytoja Lina Kerpienė

        1. Budrytė Kamilė
        2. Jenkus Gabijus
        3. Kasparavičiūtė Dovilė
        4. Liatukas Kęstutis
        5. Maciūtė Neringa
        6. Pečiokaitė Milita
        7. Štongvaltas Dainius
        8. Venckutė Evelina

4 klasė

        1. Kareivaitė Kamilė
        2. Kerpytė Monika
        3. Zimkutė Gabrielė

 

5 klasė

penktokai

Penktokai ir jų auklėtoja Genovaitė Jonušienė

        1. Andrijauskaitė Kamilė
        2. Asnauskas Modestas
        3. Jašinskis Lukas
        4. Lavrentjevaitė Raminta
        5. Liutkus Ignas
        6. Romanovas Romas
        7. Stončiūtė Kamilė
        8. Švarcaitė Viltė
        9. Urbonaitė Kamilė

6 klasė

        1. Brazas Ramūnas
        2. Liatukas Gediminas
        3. Riebžda Tadas
        4. Simonaitytė Darija
        5. Švarcaitė Donata
sest-septin

Jungtinė šeštokų – septintokų klasė ir jų auklėtoja Ramutė Mėčienė

7 klasė

        1. Asnauskaitė Živilė
        2. Budrytė Lijana
        3. Elertaitė Vakarė
        4. Judeikis Deimantas
        5. Lavrentjevaitė Viktorija
        6. Norkus Aurimas
        7. Stančiukas Mantas
        8. Urbonas Arvydas

8 klasė

astuntokai

Aštuntokai ir jų auklėtoja Rūta Milienė

        1. Andrijauskas Armandas
        2. Asnauskas Kazys
        3. Brazas Matas
        4. Budrytė Daina
        5. Dičpetris Deividas
        6. Jašinskaitė Ovidija
        7. Judeikytė Monika
        8. Jurkutė Dovilė
        9. Jurkus Mantas
        10. Kvaselis Tadas
        11. Švarcas Arnoldas
        12. Zimkutė Giedrė

9 klasė

devintokai

Devintokai ir jų auklėtoja Vida Ringienė

        1. Gaudušis Deivydas
        2. Grėbliūnaitė Gabrielė
        3. Jadenkutė Ingrida
        4. Jocys Dovydas
        5. Liatukaitė Indrė
        6. Norvaišas Gvidas
        7. Razmas Mantas
        8. Ušackytė Eglė
        9. Zimkutė Remigija

10 klasė

desimtokai

Dešimtokai ir jų auklėtoja Lina Černeckienė

        1. Budrys Deivydas
        2. Daračius Pranas
        3. Gailiūtė Dovilė
        4. Elertaitė Skaistė
        5. Jurkus Paulius
        6. Kupetytė Monika
        7. Lavrentjevas Modestas
        8. Liatukas Karolis
        9. Urbonas Petras
        10. Žvirgždžiūtė Gintarė